Lista ocen Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomS
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Autem fajnie się jeździ dlatego, że są czujniki parkowania, instalacja radiowa i żwawy silnik. Volkswagen dał też 16 calowe felgi ze stopów lekkich więc i przyzwoicie wygląda. Były to opcje bez nich już tyle frajdy pewnie bym nie miał. Warto dodać, że sprzedano go nam z pakietem serwisowym. Przez trzy lata w pakiecie są przeglądy i materiały takiej jak olej i filtry. Koszty będę ponosił tylko za to co sam zużyję podczas eksploatacji. Na...
~Fryderyk B.
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
VW'y w mojej opinii generalnie są samochodami przecenionymi, co najmniej o 20% i gdyby nie okazja cenowa, która wzięła sie nie wiem skąd, nie stać by mnie było na to auto. Natomiast w całej swojej doskonałości firma mogłaby księgowych trochę utemperować. Bo jak tu się odnieść do marnych plastików boczków drzwi, czy dołu deski rozdzielczej. A już to, że w wersji High Line w samochodzie z 2015 r. nie ma gniazda USB napawa mnie zdumieniem. I...
~brdg83
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Jak na wersję wyposażenia (podstawowa Trendline - klimatyzacja manualna, brak podłokietników, stalowe felgi, brak tempomatu, czarny, niechromowany grill) to cena ok 83tyś zł to kpina. Sam bym nigdy go nie kupił za tę cenę, zwłaszcza że za ok 2,5tyś zł więcej mamy już dobrze wyposażoną wersję Comfortline!
~Paweł
Sedan Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto zakupione w ramach wyprzedaży rocznika, 15 tyś od ceny katalogowej w dół. Biorąc to pod uwagę na stosunek ceny do jakości nie można narzekać. Długo myślałem o Hyundai Elantra ale jednak warunki przedstawione przez VW były bezkonkurencyjne.
~Przemo
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Auto drogie jak dla mnie ale przynajmniej wiadomo dlaczego. W porównaniu zwłaszcza ze Skodą czuć jak by to była inna klasa samochodu. Nic nie trzeszczy, a materiały są o wiele lepszej jakości.
~andrzej
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
niestety konkurencja jest tańsza i gdyby nie dobra oferta finansowa u dilera nie było by tak dobrze ,ale może ta wyższa cena zakupu zrekompensowana zostanie przy póżniejszej odsprzedaży auta , na co liczę.
~Marek Architekt
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Z ogłoszeń wynika, że samochód szybko spadnie na wartości, ale to się dopiero okaże. Dobrze utrzymane auto da się korzystnie sprzedać, tak jak moje POLO, które udało się zbyć powyżej ceny wysokiej dla Allegro.
~kellen
Sedan Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Karoseria i zawieszenie, które zużywają się błyskawicznie obniżają ocenę auta. Volkswagen produkuje auta, które ulegają biodegradacji szybciej, niż papier toaletowy.
~Ole-ole
Sedan Facelifting 1.4 TSI 150KM 110kW
Zadbane, pewne i bezwypadkowe auto nie będzie tanie. Ale jak komuś nie przeszkadza nieco trochę tandetne wykończenie boczków drzwiowych to będzie zadowolony.
~Willi
Sedan Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Cena wysoka i jakość dobra, wiadomo tanio nie jest ale liczyłem się z tym przy zakupie.
Volkswagen Jetta VI Sedan Facelifting