Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan (430) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 600 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~VW Passat B5
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Również przyzwoicie - przekładnie są tak dobrane, że wyprzedzanie nie sprawia problemów i zapewnia niskie rachunki na stacji paliw.
~Nautilius
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Typowa dla grupy VW mała gałka zmiany biegów z krótkim skokiem i wielką precyzją. zmiana biegów w tym aucie to naprawdę przyjemność
~betonosc
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Przy zimnym silniku, mam takie lekkie przeskoki ząbków przy zmianie biegów, zwłaszcza przy 1 i 2. Może ja mam coś nie tak
~czypak
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Skrzynia wg. mnie bardzo dobra, precyzyjna, krótka, biegi wchodzą jak w masło. W porównaniu do japończyka wygrywa bezapelacyjnie.
~krwawy tymon
Sedan 1.6 100KM 74kW
biegi wchodzą bez problemów,krótkie skoki lewarka i precyzja wskakiwania kolejnego biegu sprawia przyjemne wrażenia.
~Hubert
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Dość precyzyjna (5-biegowy manual z silnikiem AWX), nie mam problemów, nie słyszałem tez żeby ktokolwiek miał.
~Piotr B.
Sedan 1.6 100KM 74kW
Bez zastrzeżeń. Biegi wchodzą gładko i bez zgrzytów (no... chyba że nie wysprzęgle dobrze to czasem zazgrzyta...)
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wchodzi super aż sie zdziwiłem że lekko i miło bez najmniejszych zgrzytów tu nie mam najmniejszych zastrzeżeń
Sedan 2.8 30V 4 Motion 193KM 142kW
pracuje dobrze, krótkie skoki lewarka, ale brak 6-go biegu, głównie na trasie. jakby był to auto paliło by 1-2 litra paliwa mniej
~remikengland@o2.pl
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
na razie bez problemów króciutkie ruchy gałka bardzo ładnie wchodzą biegi 2 i 3 bardzo ładnie pokazują pazur przy wchodzeniu na obroty
Volkswagen Passat B5 Sedan