Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan (430) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 600 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~korbolek5
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Brakuje 6 biegu. Zimą radzi sobie ciężej, co spowodowane jest wyeksploatowanym płynem skrzyni, dlatego w przypadku oporów warto go wymienic.
~jacek_łomiarz
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
to automat w tiptroniku. ładna bezobsługowa, nie szarpała nigdy, płynnie zmieniała biegi. szybka. raz ojek zmieniałem w skrzyni w serwisie
~jacek_łomiarz
~m4t3u5z
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
czasami jedynka ciężko wchodzi (masz wrażenie że jest już wbita, dodajesz gazu i słyszysz chrobotanie... po czym szybko poprawiasz bieg)
~passek 1.8t
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Skrzynia biegów jak to w passacie bardzo precyzyjny krótki skok, czasem padają synchronizatory, ale jak ktoś jeździ z głową potrafią wytrzymać naprawdę długo.
~GrandeP
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Automat bez rewelacji, brakuje jednego biegu powyżej 120 zbyt głośny. Po starcie spod świateł zbyt długo ciągnie na pierwszym biegu, czasami szarpnie.
~VwManiakK2
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Ja posiadam skrzynie 6 biegową i nie mam do niej żadnych zastszerzeń krótkie przełożenia no i bardzo przydatny 6 bieg na autostradzie
~Michał 1983
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Skrzynia biegów bez zarzutów. Biegi wchodzą lekko i precyzyjnie. Czasami wydaje się jakby jedynka miała mały opór, ale nie ma się nad czym rozwodzić.
~h
Sedan 1.8 T 20V 150KM 110kW
Plynnie wchodza wszystkie biegi, szczegolnie podoba mi sie ze \"R\" jest pod \"5\" a nie obok \"1\". Jak dla mnie bardzo wygodna rzecz.
~życzliwy
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Krótkie przełożenia sprawiają że auto bardzo szybko nabiera prędkości choć moim zdaniem brakuje mu 6 biegu bo przy 120Km/h jak dla mnie jest już za głośno.
Volkswagen Passat B5 Sedan