Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~życzliwy
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Podobne auto jak Audi A4 ma mniej miejsca. W B5 siedzi się wygodnie. Na tylnej kanapie jest miejsca dosyć dla 3 grubasów. Z przodu pod względem miejsca auto nie ustępuje innym nawet największym autom a pasażerowie czują się bardzo bezpiecznie. Tapicerka 2 kolorowa ( biało-czarna ) sprawia że ma się wrażenie jazdy wyjątkową limuzyną.
~Byq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ciekawy kompromis ponieważ po dłuższej jeździe (ok 750 km z 1 przerwą) nie będzie nas nic boleć bo niewygodnie lub inne powody, ale będziemy strasznie zmęczeni jako pasażer i kierowca. Spać jako pasażer się da ale to na pewno nie będzie należeć do zbytnio komfortowej jazdy. Przestrzeni dla 4 osób wystarczająco dla 5 to tragedia
~mupja
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
W porównaniu do moich poprzednich aut - po prostu ogrom. Ogromne wnętrze – mój syn – Maciek , który ma 17 lat i 187 cm wzrostu spokojnie mieści się z tyłu i nogi wcale mu nie dotykają do przedniego fotela pasażera, o bagażniku nie wspomnę – bo i po co – po prostu ogromny.
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
tak tak to jest fajnie jak sie siedzi i zakłada ręce nad głową prostuje nogi śpi dzięki rozkładanym siedzeniom i człowiek nie czuje sie skrępowany ogólnie bardzo wygodny czego to tam sie nie da
~michu72
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Duży bagażnik,przestrzeń dla wszystkich pasażerów naprawdę duża i miejsce na nogi również, po złożeniu siedzeń bardzo duża przestrzeń.
~grzegorzknyt@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
No moje poprzednie auto było sporym 7-osobowym VANEM ale miejsca wiecej nie miałem także tego tu nie brak.
~tommy.tb@interia.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Jedna z największych zalet tego samochodu.
~Pablo
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
dla każdego miejsca jest dosyć, chociaż pełny komfort z tyłu zapewniony dla dwóch pasażerów
~Debiutant
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
no tu jest naprawde super. miejsca jest mnóstwo zarówno z przodu jak i z tyłu.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
~Andrzej
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu OK! Ztyłu przy trzech osobach troche ciasno (ale ja z tyłu nie jeżdżę:))
Volkswagen Passat B5 Sedan