Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2000 (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mupja
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Skrzynia w tym modelu w stosunku do porzprzednich aut jakie posiadałem to po prosu miód !!! Jednak trzeba się też do niej wg. mnie przyzwyczaić. bieg 1 i 2 są bardzo - no jakby to powiedzieć - dość krótkie.Bieg 3 i 4 - O.K. - mi osobiście służą do wyprzedzania a bieg 5 - wiadomo do czego służy ..... Biegi staram sie zmieniać przy obrotach silnika 1800- 2200 ( oczywiście nie dotyczy to manewrów wyprzedzania).
~Byq
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Przyjemna do użytkowania żadnych większych problemów jedynie standardowo wymiana sprzęgła lub coś w tym kierunku,oczywiście wszystko zależy od użytkownika jak bardzo dba tak ma..
~życzliwy
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Krótkie przełożenia sprawiają że auto bardzo szybko nabiera prędkości choć moim zdaniem brakuje mu 6 biegu bo przy 120Km/h jak dla mnie jest już za głośno.
~kup[ie raz jeszcze ale NIE automat
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
automat omijać z daleka! w przeciągu 4lat aż 3 remonty 1 - 2300zł 2-3700zł 3-2200zł auto sprzedałem za 8tys zł
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wchodzi super aż sie zdziwiłem że lekko i miło bez najmniejszych zgrzytów tu nie mam najmniejszych zastrzeżeń
~michu72
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Skrzynię uważam za doskonały mechanizm po prostu biegi wchodzą płynnie.Biegi przełączamy paluszkami i tyle.
~Kamil KIELCE
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Biegi świetnie wchodzą pomimo przebiegu. Ba, mogę śmiało powiedziec ze skrzynia jest wzorowa jak dla mnie.
~Góral
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Posiadam skrzynię manualną i jak narazie nie miałem problemów chodzi lekko dlatego moja ocena to 5.
~TPPL1986
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Od początku gdy mam auto II haczy gdy jest zimny a po za tym to jest ok

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Debiutant
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Skrzynia jest jak najbardziej ok. Biegi wchodzą gładko i bez jakichkolwiek zgrzytów.
Volkswagen Passat B5 Sedan