Lista ocen Volkswagen Passat B7 Limousine (37) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~joszu
Limousine 1.8 TSI 160KM 118kW
Zawieszenie sprawnie wybiera nierówności w drodze, Jest bardzo ciche. Dobrze prowadzi się w zakrętach. Komfort podróży jest bardzo wysoki i jazda po 7-8 godzin nie jest męcząca.
~E- dog
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Prowadzi się świetnie. Jedzie tam gdzie chce tego kierowca. Może trochę za miękko, ale da się przeżyć. Za duże przechyły na zakrętach.
~Leszek
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Nie mam większych zastrzeżeń. Jeżdżę na oponach 235/45 R17. Auto przyklejone do jezdni, bardzo dobry układ hamulcowy.
~Piotr O.
Limousine 2.0 TSI 210KM 154kW
W tej klasie dla mnie wzorzec. Ta wersja jest z zmiennymi nastawami zawieszenia. Używam tylko normal i na autostradach sport.
~a
Limousine 1.8 TSI 160KM 118kW
Jest dobrze, ale nie idealnie. Mogłoby być, jak w Audi, które jest niższe i lepiej trzyma się drogi na zakrętach.
~Pawełradom
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Przejechałem dopiero 80 km więc nie mogę się wypowiedzieć. Na pewno to co zauważyłem ,że układ jezdny bardzo dobrze tłumi nierówności.
~Jarek L.
Limousine 2.0 TSI 210KM 154kW
DCC spełnia swoją rolę. dobrze też trzyma w zakrętach. Generalnie zapewnia niezbędne bezpieczeństwo.
~art8000
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Ladnie tlumi nierownisci ,mam wersje sport,zawieszenie jest super zestrojone-nie za twarde,nie za miekkie
~endryou
Limousine 1.8 TSI 160KM 118kW
Znakomite zawiesznie, chociaż dość twarde. Polecam stosowanie opon o wyższych profilach niż 40.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B7 Limousine
6,7
7,6
~Alexy
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Mając DSC układ spełnia wszystkie wymagania. Lecz nawet na Comfort chciałbym, aby był nieco bardziej miękki.
Volkswagen Passat B7 Limousine