Lista ocen Volkswagen Passat B7 Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW 2010-2014 (11)

~Alexy
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Auto użytkowane w sposób troskliwy ;) Studziłem sprężarkę, na zimnym silniku nie przyspieszałem gwałtownie itp. Auto w pełnej opcji wyposażenia za 176 tys katalogowo (Highline + dodatki). Przez prawie 4 lata od nowości ANI JEDNEJ awarii (fabrycznie przeglądy zgodnie z "książeczką")
~A
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Gdyby nie wspomniane wyżej dziwne oszczędności na komforcie oraz gdyby nie ten beznadziejny climatronic i brak czucia drogi w trakcie prowadzenia byłoby to auto doskonałe. Ten brak czucia drogi być może nie każdemu będzie przeszkadzał. Być może nawet będą i tacy, którym się to spodoba, polecam pójść do salonu na jazdę próbną i sprawdzić.
~Leszek
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Ogólnie nie mam do czego się przyczepić. Auto spełnia swoje zadanie na 5 z plusem. W porównaniu do B5 to w ogóle inna klasa.
~Pawełradom
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Wszystko ok polecam to auto jest bardzo ładne zwłaszcza gdy ma xenony i ledy. Ładnie to wygląda w nocy
2,3
~Cezary
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
To służbowy samochód więc nie płacę za nic ale mogę powiedzieć ,że jest to wyrób marnej jakości.O ile wygląd budzi zaufanie to jakość mechaniki jest po prostu marna. Nie wiem czy wynika to z oszczędności na częściach czy może patenty nie są za bardzo dopracowane ale efekt jest dosyć słaby. Pierwszy raz w życiu wzywałem pomoc drogową do miesięcznego auta. Poza tym branie oleju ok 0.5 litra na 1000km jest ciężkie do zaakceptowania. Lata świetlne...
~Belly
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Myślę że auto jest wart swojej ceny. Bardzo modna sylwetka, dobra jakość wykonania, wygodne podróżowanie nawet po 1000 km, w razie czego jest czym depnąć, silnik naprawdę robi robotę i jest bardzo ekonomiczny. Insygnia jest nie porównywalnie gorsza podobnie jak Mondeo. Zawieszenie jak dla mnie zbyt miekkie, wychowałem się na Golfie GTI, Civicu Type-R, Preluda, Eclipsa.
~Arek
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Auto bogato wyposażone, posiadam wersję R-line. Naprawde fajny samochód i znacznie tanszy od np. Audi. Początkowo miało być A4 ale Passat okazał się być równie komfortowy i znacznie tańszy. Jeżdzi się nim świetnie, ale to pewnie zasługa najmocniejszgo diesla z tych 2.0, skrzynia DSG jest super. Narazie auto ma mały przebieg to nie wiem jak bedzie z niezawodnością. Denerwyjące cechy to ten badziewny system z filtrem cząstek stałych. Dużo jeżdźę...
2,2
~:))
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
dla mnie to auto to złom nigdy nie wiesz czy dojedziesz:)
~Mateusz S
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Powiem tak generalnie auto jest w porządku, jeździ się wygodnie, przyspieszenie może być, ale nie ma rewelacji. Najgorszą wadą tego auta są trzeszczące plastiki, które mogą doprowadzić do furii. W serwisie powiedziano, że auto które kosztowało 150 000 PLN jest produkowane w czasie kryzysu i nie można od niego oczekiwać zbyt wiele.
~dexter
Powinien kosztować max 50% swojej ceny