Lista ocen Volkswagen Passat B7 Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW 2010-2014 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~A
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Kupiłem ten samochód głównie ze względu na napęd, czyli mocny diesel w połączeniu z DSG. Przejechałem dotąd niewiele, bo około 14K km, ale muszę powiedzieć, że skrzynia jest rewelacyjna! Ma się wrażenie, że przewiduje zamiary kierowcy, dziury niemal nie występują, kiedy trzeba przyspieszyć auto zbiera się bez ociągania. Za skrzynię dałbym i szóstą gwiazdkę.
~Alexy
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Fenomenalnie działająca, idealnie się dopasowująca do sytuacji. Nigdy nie zawiodła. 160 tysięcy i działa bez zarzutu. Mistrzostwo - nikt z pasażerów nie wie na jakim biegu jadę... Polecam szczerze.
~Pawełradom
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Automatyczna skrzynia biegów DSG pracuje dynamicznie, płynnie zmienia biegi w stosunku do B6 nic się nie zmieniło. Gałka skrzyni biegów fajnie, dobrze leży w dłoni, dobrze jest zaprojektowana.
~Leszek
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Przełożenia mogłyby być lepiej dopasowane. w ruchu miejskim przy 50 km/h trójka krązy w granicach + 2000 obr a czwórka ma przełożenie na 1100..
~Cezary
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Skrzynia b ładnie działa i na razie się nie posuła. Czyżby kolejny sukces planu Marshalla?
~Belly
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Skrzynia pracuje bez szarpnięć, bardzo płynnie i dynamicznie przełącza biegi.
~:))
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
na przejściu z biegu trzeciego na drugi coś tłucze
Volkswagen Passat B7 Limousine