Lista ocen Volkswagen Passat B8 (177) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kriss
Limousine Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Wizualnie auto mi się odpowiada spokojna linia . I to tyle dobrego problemy z systemami i drobnymi usterkami skrzynia DSG działa z grymasami dziwny dźwięk dochodzi z niej metaliczny serwis nie widzi kłopotów . Nikomu nie polecę tego samochodu, wyczekuję zakończenia leasingu.
~Mateusz
Limousine 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
To moje pierwsza i ostatnia przygoda z Passatem auto dobre ale tylko w opinii fanatyków . Mnóstwo drobnych usterek jaki poważnych cala ta otoczka że to dobre sprawdzone auto to stek kłamstw . Prowadzenie słabe wyciszenie kiepskie dane katalogowe to kłamstwo . Nie polecam .
~Rokita
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Świetny samochód na długie trasy. 300 czy 500 km codziennie nie stanowiło problemu dla mojego kręgosłupa. Żadnych poważnych ani powtarzających się usterek. Super światła, lekkość prowadzenia. Materiały wykończeniowe na bardzo wysokim poziomie w wersji highline.
~Artur
Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology ACT 150KM 110kW
Ogólna ocena bardzo dobra. Mój passat jest w wersji HIGHLINE i naprawdę prezentuje się świetnie. Wersja HIGHLINE jest dużo ładniejsza od zwykłego passata. Kosztuje więcej ale uważam ze warto dopłacić. Po kilku dieslach przesiadka na benzynę na bardzo duży plus
~Rafał75
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Użytkuję od ponad roku 1,8 TSI manual w wersji Highline i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim auto jest dynamiczne, praktyczne i bezawaryjne. Swietne światła w wersji Top Led. Dobrze sprawdza się w dalekich podróżach z dzieckiem trójstrefowa klimatyzacja
~Krystian
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Auto posiadam od nowości. Generalnie jestem zadowolony. Zdarza się że przednie zawieszenie skrzypi, w środku też już słychać "zmęczone plastiki". Analizując jednak sytuacje rynkową dalej nie ma odpowiednika który mógł by go zastąpić. Przynajmniej jako auto do pracy ;)
~Łukasz
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Auto jest dobre, ale nie nadzwyczajne. Obniżenie masy spowodowało braki jakościowe w wykonaniu karoserii. Nowinki technologiczne aktualnie są najlepsze w całej brażny motoryzacyjne przy akceptowalnych jeszcze kosztach tych opcji. Podusmowując auto oceniam na 4+ , a jego cenę na 3.
~Jarod84
Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Passat jak passat - wszystko ergonomiczne, łatwe do znalezienia, działa w przemyślany sposób. Tego w japońcach nie ma. 180 koni wystarczająco szybkie, dsg szybko zmienia, wielki bagażnik. Do tej pory 30000km i nie wydarzyło się nic niepokojącego - żadnych błedów, stuków itp.
~Wielik
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 240KM 177kW
Dopiero po zamówieniu samochodu miałem okazję zapoznać się z treścią forum VW i przeczytać historie użytkowników VW B8... Gdybym to zrobił przed zakupem, to pewnie jeździłbym innym autem, ale ... po pierwszym roku użytkowania mogę śmiało napisać, że to bardzo dobre auto.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8
6,4
8,2
~passsat ble
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
ogolnie jest ok, ale nie jest to auto warte swej ceny. po przejechaniu 50tys po naszych pieknych drogach zaczyna trzeszczec... serwis to tragedia. badna amatorow ktorzy probuja zrobic z ciebie idiote. jedyne wytlumacznie to choroby wieku dzieciecego lub ten typ tak ma, zenada.