Lista ocen Volkswagen Passat B8 (177) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szylton
Limousine 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
Ogólnie bardzo fajne auto, bardzo nowoczesne, naszpikowane gadżetami. Jakość materiałów jest bardzo dobra, gorzej ze spasowaniem. Mój egzemplarz gnębią trzaski przy podsufitce, tylne boczki drzwi rezonują przy basowej muzyce nadawanej z Dynaudio. Liczę, że serwis to wyeliminuje.
~Gall
Variant 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jak to Volks nie zapiera dechu ale też nie szpeci. W firmie w której pracuje zakupiono niespełna 200 szt. tego modelu, niestety jak później obliczyliśmy co czwarty z nich uległ awarii przed pokonaniem pierwszego 1000 km. Najczęściej usterka dotyczyła kolumny kierowniczej.
~Ihu
Variant 2.0 TDI 150KM 110kW
Auto w każdym calu bardzo dobre i tego oczekiwałem . Poprzednio jeździłem B7 i dlatego w dalszych opisach porównuję auto do poprzedniej generacji - mam nadzieję , że dla tych co jeżdżą B7 iB6 będą to cenne uwagi. W każdym razie wszystko jest lepsze i tak miało być .
~Sierra
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Skwitować można Passata jednym zdaniem " Jedno z najgorszych aut jakie miałem " Przebieg 56tyś/km DSG wymiana Przebieg 68tyś/km silnik do remontu , i do tego ok 10-12 wizyt w ASO na reklamacje różnego typu . Nic więcej nie muszę dodawać .
~GYung
Variant Facelifting 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Auto służbowe - bardzo dobry samochód na trasy, pakowny - można przyjemnie podróżować. Trochę słabe radio - nie śiąga dobrze stacji radowych jak miałem w innych samochodach, ale to nie jest jakiś wielki problem. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii....???
~Luciano
Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Dobry, rodzinny samochód. W wersji highline bardzo komfortowy. Nie rzuca się w oczy a mi się bardzo podoba. W miarę łatwy w utrzymaniu i niezawodny. Jazda w mieście bywa nudna, układ kierowniczy pozostawia trochę do życzenia. Trasy bardzo przyjemne.
~Ludwik
Limousine 1.6 TDI BlueMotion Technology 120KM 88kW
Samochód spełnia moje oczekiwania. Zakupiłem go w okazyjnej cenie, więc stosunek jakość/cena wydaje mi się korzystny. Wygodny, duży samochód dający przyjemność w dłuższej podróży. Niestety ma kilka niedoróbek, stąd jedna gwiazdka mniej.
~Tomasz
Variant 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Stonowana elegancja. Nie rzuca się w oczy, ale jak się dobrze mu przyjrzymy to można dostrzec smaczki tego auta. Kombi jest bardzo pojemne i na tym mi bardzo zależało. Moc 150 KM nieczyni go sportowcem, ale do sprawnej jazdy jest wystarczający.
~Elektro
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Napinaczem rozrządu, który okazał się po prostu zbyt słaby – wyłamywały się ząbki i w rezultacie kompletnie niszczył silnik (zawory uderzały w tłoki). Tak więc do co mam pisać ze jest ładny ok czy się NIE psuje no tego nie napisze bo to było by kłamstwo.

Volkswagen Passat B8 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~piotr
Variant 2.0 TSI BlueMotion Technology 220KM 162kW
Bardzo dobrze wykonane auto, super pakiety dostępne w opcjach, auto wygląda bardzo prestiżowo z pakietem R-Line, przestronność największa w swojej klasie razem z Superbem 2015, kosztuje ok. 10% więcej niż konkurencja, ale warte swojej ceny