Lista ocen Volkswagen Passat B8 (177) - Całokształt

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gal
Limousine Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Gdybym miał możliwość ponownego wyboru kupna samochodu to kolejny raz nie padło by na VW Passata . Z samochodem problemy były od początku tj. drgania kierownicy , nadwozia. DSG - tragedia LAG , skrzypiące zawieszenie jak w autach z lat 90, ASO --- wyszkoleni aby wmawiać ludziom że coś albo nie występuje albo to normalne. . Nie polecam generalnie. Jedyny plus to nawet niezłe spalanie.
~Gregor
Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Jest takie jakie powinno być auto klasy średniej: niezawodne, ergonomiczne (czytaj proste w obsłudze), w miarę wygodne, przyzwoicie dynamiczne i oszczędne jednocześnie. Przy średnich przebiegach ok. 80tys km rocznie pozwala nie tracić czasu na zbędne wizyty w serwisie. Kupując auto tej klasy trzeba mieć świadomość, ze nie będzie idealne, ale tego również nie zapewniają dużo droższe auta klasy premium.
~Jonek
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Dramat. Najbardziej awaryjny samochód jaki posiadałem w czasie ostatnich 25 lat. No może jeszcze cinquecento z nim się równał. Niektóre awarie co najmniej przerażające, np. utrata mocy silnika podczas wyprzedzania. Awaria powtarzała się co 3-4 miesiące. Po "naprawie" był spokój przed kilka miesięcy i znowu. Plastiki w kabinie po roku użytkowania tak skrzypiące jak w 10 letnim francuzie. Coś bez nazwy
~Aleksander
GTE Facelifting 1.4 TSI Plug-In-Hybrid 218KM 160kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy passata nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~Adam
Alltrack 2.0 TDI 240KM 177kW
super auto, dynamiczne (moc podniesiona na 185km i 565nm), jak na swoją moc, masę i osiągi w miarę ekonomiczne (średnio 8,5l/100) średnia skrzynia biegów (chce trzymać zbyt niskie obroty - jedynie w trybie sport przeistacza auto w gokarta i pokazuje pazur) - do normalne jazdy naprawdę daje radę, nie lubi korków w dalekie podróże idealne a 4x4 w zimę robi swoje
~Mariusz
Limousine Facelifting 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Bardzo komfortowy samochód szczególnie w jeździe poza miastem / autostradą. Świetny układ jazdy quasi autonomicznej - aktywny tempomat plus utrzymanie toru jazdy. Asystent jazdy w korku - bardzo cieszy podczas remontów. Silnik z automatyczną skrzynią - rewelacyjne. Spalanie około 6 l w jeździe mieszanej, przy oszczędnej na trasie nawet ok. 5 l, w mieście w korkach poniżej 8.
~101k
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Passat 1.8 tsi180 km 2016r jest ok. Przebieg 58000 tys km. Fajna limuzyna minus jeden moglby byc lepiej wyciszony. Przy szybkosciach powyzej autostradowej troche za duzy szum. Przedtem mialem CC i bylo ciszej. Ale tez tanszy od np Arteona wiec cos za cos. Rozsadne spalanie i przyspieszenie. Wymienilem jedynie termometr temp. zew. w czasie gwarancji poza tym nic. Polecam.
~Passat 1.5
Limousine 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Auto wydawało się być rozsądnym wyborem , jednak liczne usterki sprawiają że opinie musi być na NIE. Skrzynia stosowana w całym Vagu jest wadliwa ( znają kłopot jednak nic z tym nie robią czekają jak się gwarancja skończy ) usterka i wymiana skrzyni przy zaledwie 34 tyś km ) prowadzenie słabe wyciszenie przeciętne , auto dla ludzi co maja niskie wymagania .
~Tomek500
Limousine 1.4 TSI 125KM 92kW
Silnik to NAWIEKSZA porażka nie jedzie skrzynia haczy spalanie małe tylko podczas jazdy samemu na dodatek osiągi to tragedia . Najgorsze jest to że auto na rynku wtórnym jest nie sprzedawalne , albo sprzedamy prawie za darmo albo zostanie na zawsze . Był to trzeci passat ( 6 ,7 i 8 ) i to ostatni passat to nie ta sama firma co dawniej .
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8
6,4
8,2
~Łukasz
Variant 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Auto mam od trzech miesięcy. Przejechałem nim do tej pory 18 000 km . Użytkuję wersję HighLine i największą wadą jest dla mnie fotel ERGOACTIVE. Przy dłuższych trasach nie do wytrzymania. Na początku myślałem że to tylko mój problem ale większa ilość osób jeżdżących dłuższe trasy narzeka. To dla mnie największy mankament tego samochodu.