Lista ocen Volkswagen Scirocco II (94)

~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
Szczerze polecam Scirocco ale należy się wystrzegać obklejonych naklejkami egzemplarzy z wydechami jak rynna (czyli zajechanych przez młodych gniewnych). Ten samochód to klasyk i coraz rzadziej można go spotkać. Jeśli o autko dbano przez jego żywot to jest praktycznie niezniszczalne. Stara szkoła VW i płyta od Golfa I czynią z niego pojazd bardzo wytrzymały na polskie drogi. Jego prostota w budowie i ogólna surowość pozwala na bezawaryjną...
~Norb
Coupe 1.8 90KM 66kW
Kupno Scirocco było dla mnie strzałem w dziesiątkę. Nie żałuję tej decyzji i polecam je każdemu, kto ma dostatecznie dużo charakteru i gustu. Scirocco, podobnie jak porsche, uzależnia.
~sirjohnny@poczta.fm
Coupe 1.8 90KM 66kW
Jak to mawiają: niemcy nie zrobią drugi raz takiego blędu jak Mercedes-Benz "beczka" i Vw Golf I (czyli samochodów prawie niezniszczalnych), a Scirocco mechanicznie jest Golfem GTI, i tylko z dostępnąścią części blacharskich, lamp, szyb itp i td jest pewien problem, ale Niemcy są bliziutko a handlarzy gotowych za następną wizytą przywieźć co trzeba nie brakuje.
4,1
~Użytkownik Vw scirocco
Coupe 1.6 75KM 55kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem volkswagena scirocco 1.6 od pół roku i nie mam z nim żadnego problemu.Używam go na codzień i przez połowę roku zrobiłem nim 8 tys km.Części są bardzo tanie.Nie mam zamiaru go sprzedawać także ze względów finansowych.Za moje scirocco zapłaciłem 2 tys zł i kupiłem go bardzo okazyjnie ponieważ jest w bardzo dobrym stanie.Ogólnie jest do fajny samochód.Nie zawodny,prosty i tani w obsłudze.Bardzo ładnie się prezentuje.
~obar
Coupe 1.8 95KM 70kW
Piękne auto ze sportowym zacięciem. Moda na swapy mocniejszych motorów pozwoliły temu autku w pełni wykorzystywać słowo "sportowy":), choć seryjnie też nie jest słabiak]:).
~Niedzwiedz
Coupe 1.6 110KM 81kW
Piekne autko, klasyczny sportowy (powiedzmy) woz. Znakomite osiagi przy umiarkowanych kosztach eksploatacji. Najwazniejsza jest jednak jego linia- PIEKNY WOZ
4,1
~Jachu
Coupe 1.8 95KM 70kW
nie chce go chwalic za bardzo zeby nie zapeszyc ale swietne auto, za ktorym ludzie sie ogladaja i bardzo czesto pytaja o to jaki to samochod, jaki ma slink i jak tym sie jezdzi. Do tej pory jezdzilem autami jakich sa tysiace na ulicach teraz jezdzac scirocco czuje, ze jezdze legenda, mile sa te wszystkie zaczepki i podziw. do tego na swiatlach widzac napis GTII na bocznym slupku nikt nie chce cwaniakowac i sie scigac :)
~corsair@o2.pl
Coupe 1.8 90KM 66kW
Doskonałe przyspieszenia, nawet na gazie. Na benzynie po prostu wgniata w fotel 8s do 100km/h. Na trasie można jechać 140 przy 3000 obr/min i silniczek lekko sobie mruczy. Moc 90 kM na pozór mała ale w połączeniu z małą masą(855kg) i dobrym momentem obrotowym jest wystarczająca. A jeśli komuś mało to są Sciro 16V 139 kM (Silnik)
3,8
~Misiek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Jak trafisz zadbany model to będziesz zadowolony z VW a jeżeli trafi Ci się "pechowiec" to niestety będziesz musiał liczyć się z kosztami( co w niektórych przypadkach-np. przepływomierz) może być naprawdę szokujące!+ częsci do Scirocco jest coraz mniej...:-(
~Wrona
Coupe 1.8 16V 129KM 95kW
Wart kazdej wydanej zlotowki. Sciro to nie tylko dla mnie samochod. To czesc mnie !! Jest dla mnie czyms wiecej...