Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
SUV Facelifting 2.0 TSI 245KM 180kW
Rewelacja - auto w każdych warunkach szybko się schładza i szybko się ogrzewa (bardzo subtelnie pracują wentylatory). Pomocny w tym jest dwustrefowy Climatronic, odrębne nawiewy na tył (w tym też te podłogowe) a także ogrzewana przednia szyba (bez widocznych prążków) i ogrzewane boczne lusterka. Ideałem jest zaś w zimie ogrzewana kierownica i fotele (przód i tył) - polecam dokupić te opcje wyposażenia.
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Wreszcie nie muszę się uchylać przed klimą jak miałem to w Oplu Merivie. Tam nie byłem w stanie ustawić wydmuchów tak, żeby po pewnym czasie moja głowa nie czuła się przewiana. W tym samochodzie, żadnych takich sytuacji nie mam. Nawet nie wiem,że wieje klima - superrr.
~Pietrek
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Bardzo szybko sie nagrzewa, dziwi jedynie fskt ze klimatyzacja potrzebuje dłuższej chwili niz nissan czy Mitsubishi do odparowania szyby przedniej
~Robert
SUV Facelifting 1.5 TSI 130KM 96kW
Kierownica podgrzewana- moim zdaniem zbyt mało wydajna (czas nagrzewania zbyt długi).
~Alojzy
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Klima ochładza wnętrze samochodu ekspresowo, z tempem ogrzewania nie ma problemu. Nie ma na co narzekać.
~Aleksander
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Przy skutecznej pracy, dość głośno działą wentylacja. Klimatyzacja bez zarzutu.
~wookie2021
SUV Facelifting 1.5 TSI 130KM 96kW
Klima działa bez zarzutu, ogrzewanie jeszcze nie testowane.
~Mateusz
Ładnie grzeje