Oceny Volkswagen Touareg I 2.5 R5 TDI 174KM 128kW 2002-2010

Najnowsze oceny Volkswagen Touareg I 2.5 R5 TDI 174KM 128kW 2002-2010

4,1
~Turek
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Silnik ma rozwiązania które są z góry skazane na porażkę. Aluminiowy blok bez tulei z Plazmowo nakładaną warstwą nikasilu która się ściera i silnik żre olej nie ma mocy - kapitalny remont... Plastiki w środku z plasteliny, ścierają się pod palcem bez paznokcia... Dużo miejsca wygoda. Słabo działa EDS i mały wykrzyż zawieszenia. Nie da się włączyć samej blokady bez reduktora, trochę lipa. Zaznaczyłem że bym nie kupił drugi raz ale to...
3,7
~zack
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Duży samochód za w miarę rozsądne pieniądze. W porównaniu do Volvo XC90, Audi Q7 czy bliźniaczego Porsche Cayenne płacimy mało ale i prestiż nie ten, nie ma co ukrywać. Bije natomiast na głowę wszelkie Suzuki, RAV4 i inne suvy. Zarówno pod wzgledem właściwości jezdnych, wykończenia, wyposażenia ale i ceny. Samochód solidny, w miarę dobrze wykonany, dobrze wyposażony i bezpieczny. Nie polecam silnika 2.5. Może i najoszczędniejszy ale głosny i...
~Arkadiusz
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Oszczędne i wygodne auto. Bardzo pakowane o dobrych właściwościach terenowych. Trzeba dbać wtedy można się cieszyć. Silnik wystarczający do normalnego podróżowania. Rajdowcy mogą wybrać 5.0 tylko po co ?? żeby być pierwszym na światłach.... Gorąco polecam. Mamy w rodzinie dwa i nikt nie myśli nawet o sprzedaży. Auto Robione przez Inżynierów a nie Księgowych. Lubi trasy. Miasto nie jest jego środowiskiem naturalnym. POLECAM
2,5
~Sławomir
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
To już są stare auta klasy premium, które słabo się starzeją. Wystarczy spojrzeć na fora internetowe, żeby zauważyć, że ludzie głównie szukają tam części. Samochód awaryjny, ja w ciągu 6 lat użytkowania wymieniałem 3x pompę paliwa, podporę wału, napęd alternatora, skrzynie biegów, sprzęgło z dwumasą. Wygoda tego auta nie rekompensuje ilości usterek.
~boratek
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Kupując auto które w tej konfiguracji nowe kosztuje 290 000 zł utrata wartości ogromna. Czas zwrotu samochodu nowego nieakceptowalny. Wysoko zaawansowana technika i elektronika na poziomie hi - tech psuje calokształt gdyż słabe ogniwa potrafią unieruchomić samochód - wtedy tylko laweta inna opcja nie wchodzi w rachubę. Z automatem nie wolno holować.
~Jano 47
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Auto jest warte swojej ceny a wewnetrzny i zewnetrzny design jest na wysokim poziomie z bardzo porzadnym wykończeniem i ergonomią. Jesli możnaby było zgłosić uwage, to nie do końca przemyslano system sterowania w kierownicy - mógłby być lepszy pod wzgledem ergonomi.

Volkswagen Touareg I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,1
~Kr
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
cieszyliśmy sie dwa razy: po zakupie i po sprzedaży.
~Scor
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Dobry samochód dla osoby potrzebującej dużego i bezpiecznego wozu. Silnik daje radę, awaryjność w moim przypadku na niskim poziomie. Trochę sporo pali ale to ciężkie auto. Dobre wyposażenie.
3,5
~Anka
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Jesli moge cos doradzic dla osoby, ktora rozwaza zakup tego samochodu - PROSZE DOBRZE PRZEMYSLEC SWOJ WYBOR, auto jest drogie w utrzymaniu, glownie z uwagi na spalanie.
~romburak
SUV 2.5 R5 TDI 174KM 128kW
Polecam ten samochód. Jest wygodny i komfortowy, na nasze drogi bardzo dobry. Twarde zawieszenie pozwala na szybszą jazdę. Silnik praktycznie bezobsługowy i bezawaryjny.