Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 (64)

~andrzej
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Doskonały samochód dla rodziny duży bezpiezcny , ekonomiczny .Nie jest może tak zwinny jak małe samochody ale przeznaczony jest do innych celów niż jazda sportowa . Nie jest to samochód tani , ale wart zainteresowania . Koledzy którzy kupili tanie w zakupie samochody Renault SCENIC głęboko mnie w tym utwierdzili.Samochód kupiony w firmie MOBILE w Zabrzu. Pewne samochody , sprawdzone . Ja po zakupie musiałem zmienic tylko olej i opony .Przy...
~bartek@proban.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie wyobrażam sobie lepszego wyboru! Silnik 1,9 plus DSG plus firma w której go zakupiłem... Polecam dla rozsądnych kierowców (rodziców) do bezpiecznego i komfortowego podróżowania.Bezpieczeństwo na wysokim poziomie ABS,ESP 10 poduszek to myślę że w jakimś stopniu jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo rodzinie.Polecam sprzedającego www.tourany.pl 9
3,4
~nordjp@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Gdyby nie te wady jak opisane z rozruchem silnika, sprzęgłem oraz charakterystyką zawieszenia, Touran byłby dla mnie samochodem idealnym na długi czas eksploatacji. Mam nadzieję, że VW poprawił te mankamenty w nowym wcieleniu tego samochodu.
4,1
~Szeryf
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Znacznie więcej plusów niż minusów - myślę, że przeciętny użytkownik będzie zachwycony, a maruda się przyzwyczai :)
~kulas
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik przyzwoity, jeżeli chodzi o jego wady, to jest dość głośny, ale taka już przypadłość tej konstrukcji. Na szczęście jest to zrekompensowane charakterystyką silnika... motor posiada wyraźny moment obrotowy już od 1500 obrotów, a po załączeniu turbo jest jeszcze lepiej. (Silnik)
2,2
~tom
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Miałem wcześniej Opla sintrę i z tym samochodem porównując to Touran jest jak traktor.Kupiłem egzemplarz z pewnym przebiegiem,bardzo zadbany,w środku jak nowy.Jest bardzo głośny, przy prędkościach powyżej 100 już się nie da normalnie porozmawiać,przy 140 trzeba mówić mocno podniesionym głosem a radio trzeba nieźle podgłośnić żeby było coś słychać.Zawieszenie twarde, czuć każdą ryskę na asfalcie.Tylne fotele dla ludzi do 150 wzrostu i...
~pyzdra
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ktoś tu napisał, że kupno tego samochodu to małżeństwo z rozsądku. Potwierdzam! Pojemne auto dla rodziny, trochę kanciate i nierzucające się w oczy, ale za to dobrze wyposażone w podstawowej wersji (za 490zł lakier metalic, czujnik deszczu, pakiet lusterka, pakiet zimowy, radio mp3 8 głośników). Bagażnik prawie 700l !!!
~macia18@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Niezbyt wygodne auto do kręcenia się po ciasnych ulicach miasta, kiepska widoczność do tyłu i na boki do tyłu. Idealne dla rodziny. Mnóstwo miejsca.
~penki
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Polecam ten pojazd jako auto \"rodzinne\". Łatwo zapakować wiele rzeczy, kilka osób i udać się w dłuższa podróż. Ponadto konstrukcja nadwozia pozwala na łatwiejsze wsiadanie/wysiadanie i zajęcie nieco innej (dla mnie bardzie wygodnej) pozycji.
~jarek.s5@wp.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Dobre auto do pracy i na wycieczke polecam dla wedkarzy model z webasto mam to zainstalowane bajer. Słaba moc i tu nie polecam tunningu w jednostkach z filtrem PDF gdyz modernizacja przyspiesza zużycie tego filtra, koszt wymiany ok 8000 tys wyłaczenie ok 2000.