Lista ocen Volkswagen Touran III (40) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BreakNeckHeart7
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Dużo, naprawdę dużo miejsca. Golf i jemu podobne mogą się schować. Trzy oddzielne fotele z tyłu i brak tunelu środkowego dają pełny komfort pasażerom. Może jakby było kilka cm szerzej to byłoby jeszcze lepiej, ale w końcu to minivan a nie autobus.
~tvh@onet.pl
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Przestrzeń wielka choć auto niższe niż moje poprzednie Berlingo.W bagażniku dużo miejsca ale nisko.Nie mogę włożyć średniej kosiarki bez jej rozkładania.Jest to długie auto więc i bagażnik dłuższy oraz więcej miejsca dla 5+2 pasażerów w kabinie.
~Krzysztof
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Tutaj jest po prostu bezbłędnie. Bagażnik ponad 800 litrów i masa przestrzeni dla wszystkich pasażerów. Do tego auta po prostu wsiadam i nie martwię się, że komuś zabraknie miejsca na nogi albo, że nie uda mi się czegoś zabrać.
~witoldwegielek
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
To zdecydowanie rodzinne auto, Kierowca i pasażer mają bardzo dużo miejsca, w 2 rzędzie też jest w miarę ok szczególnie dla dzieci. Oczywiście najmniej miejsca jest z tyłu ale tam z założenia mają siedzieć najmłodsi.
~Grzegorz
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Pomimo hasła reklamowego, bardzo słabo się sprawdza w roli auta rodzinnego. Mój główny zarzut, to bardzo, ale to bardzo utrudnione wpinanie 3 fotelików dziecięcych w 2 rzędzie siedzeń. Po rozłożeniu 3 rzędu, tracimy bagażnik.
~DarioVieri
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Miejsca w pierwszym i drugim rzędzie ile dusza zapragnie. W trzecim też, ale wymaga to przearanżowania drugiego rzędu - wtedy można podróżować komfortowo nawet w dalekie trasy. Bardzo wygodne wejście również do ostatniego rzędu.
~Xeno
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Nic dodać nic ująć. Ogromny zakres regulacji foteli z przodu. Regulacja pochylenia trzech osobnych foteli z tyłu. Dla mnie najważniejsza jest możliwość przesuwania foteli tylnich o 20 cm, każdy.
~Igor
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Miejsca jest pod dostatkiem. Pierwszy plus drugi rząd siedzeń pomieści pięć rosłych osób dorosłych bez problemu. I jeszcze będzie miejsce. Mam 186cm wzrostu i nie ma żadnego problemu.
~Wolfgang
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Przepastne wnętrze chyba nikt nie bedzie narzekał no chyba ze cały czas w 5 osób i pakowanie jak na kemping to wtedy moze brakanc miejsca
~Mitsu4
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Bardzo dobrze. Nawet na siedzeniach w III rzędzie da się dość wygodnie podróżować (jak przesuniemy nieco II rząd). Sporo schowków. Minus jedno złącze USB.