Lista ocen Volvo S60 I (224) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marturo33
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
pytanie jakie osoby i ja na długo. Ale dużó osób się dziwi , że jest mniej miejsca niż w astrze czy czymś podobnym.Passat jest z pewnością większy avensis może też.Ale tylko pozornie bo fotele i ergonomia musi być kosztem paru centymetrów.Generalnie auto Cię otula jak do niego wsiadasz.
~BigBear
Sedan 2.5T i 20V 210KM 154kW
Z przodu dużo komfortu, wygodne fotele, sporo miejsca, z tyłu jednak tego miejsca brakuje, ja używam samochodu do podróży tylko w 2 osoby + bagaże stąd wysoka ocena, gdy chce się zabrać 3-4 znajomych z tyłu może naprawedę zrobić się bardzo mało miejsca na nogi
~Rafał
Sedan 2.4 AWD 200KM 147kW
z przodu może być - ale większość egzemplarzy ma poprzecierane uszczelki w drzwiach w rejonie głowy i tyłka spowodowane problematycznym wejściem do samochodu osób słusznego wzrostu. Na tylnej kanapie miejsce tylko dla dzieci dorośli nie mają miejsca na nogi jak w 126p
~s60@bastylia.com
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Jak na przodzie miejsca bardzo dużo z tył mało, jak dużo z przodu z tył dobrze. Oceniam to jako przestrzeń dla dwóch dorosłych z przodu i dwoje dzieci z tył. Bagażnik pokaźny tylko wlot jak dziurka od klucza. Trzeba często w nim nurkować co do przyjemności nie należy.
~Zenek
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Z przodu - ekstra. Wrażenie ciasnoty jak się przesiada z niezabudowanych wnętrz, ale szybko mija i mi się bardzo podoba. Z tyłu elegancko ale tylko dla dwóch osób - trzecia się na dł€ższej trasie umęczy ale od biedy do drugiego miasta na imprezę starczy.
~Lukasz
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
To moje pierwsze Volvo wiec nie wiem czy to domena marki czy konkretnie tego modelu ale fotele w tym aucie to bajka!!!!!! Wachalem sie miedzy Mazda 6 a wlasnie tym Volvo dopoki w nim nie usiadlem. Ogolnie komfort jest to bardzo mocny punkt tego auta.
~meenaz
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Jeśli chodzi o przestrzeń dla kierowcy to nigdy nie było mi bardziej wygogodnie w jakim kolwiek aucie . jeśli chodzi o pasażerów ,brak słów , za mną musiałby siedzieć ktoś bez nóg albo dziecko , fotele z przodu wyglądają nieco sportowo i są dość wygodne
~student
Sedan 2.4 i 20V 170KM 125kW
Mam 185cm i z przodu jest super. W moim ustawieniu fotela nie usiądę wygodnie za sobą z tyłu, w ogóle z tyłu jest mniej miejsca. Fotele genialne, jak dotąd najlepsze z jakich miałem okazje korzystać. Bagażnik ma wystarczającą pojemność.
~condi13
Sedan 2.4 i 20V 170KM 125kW
pozycja za kierownicą bardzo wygodna chyba dla każdego - pasażer z przodu wysiedzi - choć jest dość ciasno, gdy odsunie się daleko fotel to nawet wygodnie. pasażerowie z tyłu powinni być raczej drobnej postury bo miejsca na nogi jest stanowczo za mało
Dziennik kosztów dla Volvo S60 I
7,6
9,4
11,6
~Przemek
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
4/5 Ja ogólnie nie mam zastrzeżeń mam 171cm wzrostu tak więc czuję się naprawdę komfortowo, jednak zdaje sobie sprawę że osoba o wzroście 190cm owszem również na pewno źle czuć się nie będzie ale pasażer za nią będzie mógł pomarzyć o przestrzeni.