Lista ocen Volvo S60 I (224) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 2.5T i 20V 210KM 154kW
Z przodu rewelacja!! MAM ponad 190 cm wzrostu i mam spory zapas. Z tyłu słabo jak w sportowym coupe:).Mało miejsca na nogi jeśli z przodu siedzą wysokie osoby.
~Damian
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
przestrzen dla kierowcy i pasazera z przodu bez najmniejszego zarzutu... z tylu dwoch pasazerow podrozuje bardzo wygodnie nawet na dlugich trasach... fotele poprostu KLASA...
~jestdobrze@poczta.onet.eu
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Z tyłu mniej miejsca niż z przodu. Ukształtowanie tylnego słupka nieco utrudnia zajmowanie tylnych siedzeń. Jednak po zajęciu miejsca te trudności idą w zapomnienie.
~Jac
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Przestrzeń dla kierowcy jest ok´i. Dla pasażerów trochę mało miejsca na nogi ... ale ja z tyłu nie jeżdżę :) W sam raz dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci.
~Martin
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Wszystko ok. Bardzo dużo miejsca z tyłu na nogi i pasażerowie mogą się poczuć jak w domu na kanapie, choć w troje z tyłu już się robi ciasno.
~Michał
Sedan 2.4 TD DPF 126KM 93kW
Kierowca i pasażer siedzący z przodu- cud, miód, malina. Pasażerowie na tylnej kanapie- fotele bardzo wygodne, miejsca na nogi jednak nie jest zbyt wiele.
~chang
Sedan 2.0 T 180KM 132kW
Dla 4 osób normalnych rozmiarów bardzo dobrze - dla 5 już trochę gorzej, ale też nie jest źle. Bagażnik średnich rozmiarów, szczególnie jeśli posiada się LPG.
~Olej
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Opisałem wyżej, szału nie ma z tyłu, z przodu wystrczająco choć wsiadanie dla brzuchatych Panów kłopotliwe ;) Mimo wszystko wygodnie i przestronnie.
~wojtek
Sedan 2.5T i 20V 210KM 154kW
190 cm jak dla mnie za kierownicą jest naprawdę super tak pasażer za kierowcą ma mało miesca na nogi,poza tym reszta,czyli bardzo wygodne fotele
~svix
Sedan 2.4 i 20V T5 260KM 191kW
5 osób na pokładzie to męczarnia, 4 spoko pod warunkiem że osoby w aucie nie mają długich nóg bo może być ciasno, ale dla dwóch + bagaż super.