Lista ocen Volvo S60 I (224) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil.B
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Z przodu OK. Z tyłu tragedia. Takie wymiary a miejsca z tyłu jest jak w Cinquecento. Jak z przodu podróżuje pasażer o wzroście 180cm to z tyłu nogi ma się sciśnięte tak że krew nie dopływa.
~Żero
Sedan 2.5T i 20V 210KM 154kW
Z przodu bajka. W sam raz. Wersal. Z tyłu lepiej jest niskim. Szczególnie jak kierowca ma 2 metry. Bagażnik - za mały. Przez te szerokie reflektory i małe okno jest fatalnie. Fatalnie jak na segment D+.
~Martines
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Na tylnych siedzeniach wydawaloby sie ze powinno byc wiecej miejsca jak na taki duzy samochod. Niestety ogromny bagaznik zabral troche miejsca na nogi, ale nadal wszystko poprawnie. Z przodu ogrom miejsca.
~adam5891
Sedan 2.4 T 200KM 147kW
Z przodu duzo miejsca dla kierowcy i pasazera, niestety z tylu, mimo mojego sredniego wzrostu (180cm) pasazerowie nie maja za wielkiego komfortu (ale nie po to kupowalem samochod zeby jezdzic z tylu:P)
~Rafał
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Przednie fotele i miejsce limuzyna z wysokiej pułki. Tył nieco gorzej ale ja tam niejeżdżę a przyszła teściowa niech się gniecie :-) Niema aż tak źle ale jakby dali 5cm na kolana to było by idealne.
~Adam
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
O ile z przodu miejsca jest pod dostatkiem, o tyle z tyłu niestety jest ciasno. Nie ma oczywiście tragedii ale po aucie tej klasy spodziewać by się mogło trochę więcej.
~kochpaw
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Z przodu nie jest źle jednak tył nie powala przestrzenią. bagażnik wg mnie bardzo mały prze ograniczenia spowodowane linią nadwozia ale 4 średnie walizki wejdą bez problemu.
~darez
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Z zewnątrz wygląda, że tej przestrzeni jest więcej. Kierowca i pasażer z przodu mają wystarczająco dużo miejsca. Z tyłu już nie. Ale nie jest to samochód dwuosobowy.
~mkrex
Sedan 2.4 D5 185KM 136kW
Dużo miejsca z przodu. Mało miejsca z tyłu i to jedna z głównych bolączek auta. A mimo że dużo miejsca z przodu to i tak wsiadanie makabra - ciągle smaruje butami po drzwiach
Dziennik kosztów dla Volvo S60 I
7,6
9,4
11,6
~bobi
Sedan 2.5T i 20V 210KM 154kW
Przód komfortowo. Z tyłu mało miejsca na nogi- duże zaskoczenie in minus. Bagażnik pakowny, zależy kto ile potrzebuje, moja rodzina (2+2) mieściła się bezproblemowo.