Lista ocen Volvo S60 I (224) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu ogrom miejsca. Gorzej z tyłu - mam 196 cm i przy ustawionym fotelu kierowcy odstęp między oparciem fotela a siedziskiem kanapy to jakieś 3 palce - ciężko upchnąć torbę z laptopem.
~Rj
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Z przodu bardzo dobrze. Z tyłu - nie jest to limuzyna do wożenia prezesa, ale dzieci w wieku szkolnym się pomieszczą. Bagażnik - jak na sedana bardzo pojemny i ustawny. W tej generacji zawiasy nie wnikają do środka!
~Grzegorz 46 lat
Sedan 2.4 AWD 200KM 147kW
kierowcy jak już sie uda wbić na fotel to ok faktycznie wszystko obok trzyma go na miejscu w fotelu ciasno ciasno ciasno pasażerowie z tyłu to tylko dzieci dorośli zagryzą właściciela jak wyjdą i uda się im rozprostować nogi
~janek
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Z przodu bardzo wygodnie ale z tyły miejsca jest tylko dal małych dzieci. każdy dorosły który jechał ze mną w tym samochodzie narzekał na brak miejsca na nogi a trzeba dodać że siedzenia przednie nie były mocno odsunięte do tyłu.
~Domin82
Sedan 2.5 185KM 136kW
Tutaj mały minus pasażerowie na tylnych siedzeniach mogą narzekać na brak miejsca, ale kierowca i pasażer z przodu nie mają powodów do narzekania,bardzo wygodne fotele długie trasy to przyjemność jazdy w tym aucie.
~carlo@autograf.pl
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Kierowca i pasażer z przodu mają odpowiednio dużo miejsca, nawet dla kogoś przy wysokim wzroście, natomiast z tyłu nie jest już tak dobrze, jeżeli pasażerowie są dziećmi- jest ok, jeżeli są to trzej dorośli robi się ciasno.
~dober
Sedan 2.5T i 20V 210KM 154kW
Z przodu idealnie i bardzo komfortowo-zwłaszcza fotele-tylko saab ma porównywalne i niektóre modele bmw -7 x5 ... Z tyłu jest wygodnie jak z przodu jada niskie osoby.W przeciwnym razie jest za moło miejsca na nogi.
~Radosław
Sedan 2.4 20V 140KM 103kW
Kierowca i pasażer mają od groma miejsca, z tyły też jest ok, osoba powyżej 190cm może się trochę kisić zależy jak wysoka osoba siedzi z przodu, jak przystało na klase srednia premium jest fajnie
~Mateusz
Sedan 2.4 D5 163KM 120kW
Tutaj wiadomo każdy jest inaczej zbudowany i każdy potrzebuje różną ilość miejsca. Dla mnie i osób podróżujących jest na tyle, że wystarcza nam na podróż całą rodziną i psem nawet przez 8h jazdy.
~Biszkopt
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Z przodu bardzo OK, ale z tyłu gorzej. Jeśli odsunąć fotel do końca to nie ma szans na zajęcie miejsca z tyłu. Na szczęście ja stałem w kolejce po rozum ;) więc za mną spokojnie ktoś mógł usiąść.