Lista ocen Volvo S80 I 2.5 i 20V 210KM 154kW 2002-2006 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paweł65
Sedan 2.5 i 20V 210KM 154kW
Jeżdże nim krótko, jedynie 15.000 km, dlatego jeszcze go poznaję. Szukałem takiej wersji z napędem 4X4 i póki co cieszę się z jej posiadania. Jak do tej pory, poza odgłosami z przedniego zawieszenia i trochę niefunkcjonalnymi lusterkami bocznymi, większych wad nie odkryłem. Spora wystarczająco komfortowa limuzyna o znakomitej trakcji, pewnie prowadząca się także w warunkach zimowych, dzięki napędowi 4X4 oraz zmianie przekazu momentu...
~falcon
Sedan 2.5 i 20V 210KM 154kW
Wielki zawód. Jeździłem różnymi luksusowymi samochodami i nie spodziewałem się że za takie pieniądze można otrzymać tak niską jakość, tym bardziej od Volvo. Jakość Forda zaczyna zbyt szybko przenikać do tej marki i pokazuje, że nie ma uzasadnienia dla takich wydatków. Zresztą moje doświadczenie nie bardzo powszechne co nie wskazuje na zblazowanego użytkownika.
~Biszkopt
Sedan 2.5 i 20V 210KM 154kW
Super wygodne i komfortowe auto. Mało co się w nim psuło, spalanie LPG na akceptowalnym poziomie, całkiem nieźle wykonane. Jedynie uciążliwe usterki zawiasu, które trudno zdiagnozować i ząbkował mi opony. Samochodu nie mam od około 3-4 mies., więc na chłodno opiszę :) Straciłem w skutek wypadku, bo chętnie bym nim jeździł dalej.
~Michał
Sedan 2.5 i 20V 210KM 154kW
Do Volvo trzeba wsiąść i się w nim zakochać. To klasyka motoryzacji z super wyposażeniem i mocnym silnikiem. Jak chcesz, żeby auto ci mało paliło to kup sobie Pandę :). Widok miny pseudo rajdowców jak łyka ich ponad półtoratonowy rodzinny sedan - bezcenne.
~daws@o2.pl
Sedan 2.5 i 20V 210KM 154kW
Samochod jest ogólnie super, komfortowy, elegancki, bezpiecczny, dobrze sie w nim czuje ma wystarczaqjace przyspieszenie i swietne hamulce. Ma denerwujace drobiazgi, ale przywyklem do nich i slucham glosniej muzyki zeby nie slyszec pracy zawieszenia.
~12345
Sedan 2.5 i 20V 210KM 154kW
samochód duzy, wygodny i bezpieczny trochę mało oszczędny ale tego należało się spodziewać
~Marcin Przemyski
Sedan 2.5 i 20V 210KM 154kW
Bardzo przyzwoite auto bezawaryjne i inne od typowych aut jeżdżących po naszych drogach!!!
~Md
Sedan 2.5 i 20V 210KM 154kW
Auto rewelacyjne w szczególności na długich trasach - fantastycznie się prowadzi.
~aga
Wszystko Ok