Lista ocen Volvo S80 II Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW od 2013 (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mako4
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Klimatyzacja bardzo wydajna, wnętrze szybko się schładza. Z ogrzewaniem jest gorzej, ponieważ zimą silnik dosyć długo się nagrzewa, jak już się nagrzeje to jest dobrze. Typową usterką jest tutaj wentylator podający powietrze do kabiny - po pewnym czasie może głośniej pracować, zazwyczaj zaczyna się to objawiać jakieś 10 minut po włączeniu nawiewu.
~Konrad
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Wentylacja działa dobrze, chociaż w MB c200 była nieco sprawniejsza. Ogrzewania jeszcze nie miałem okazji sprawdzić, ale podobnie jak przy układzie jezdnym też mam nadzieję, że Szwedzi wiedzą jak samochód powinien się nagrzewać. Niestety nie mam ogrzewania postojowego.
~Konrad
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
niestety dość wolno nagrzewa się zimą, a miałem nadzieję, że skandynawskie pochodzenie zobowiązuje do tego aby nagrzewał się nie wolniej niż BMW. Niestety tak nie jest.
~ag
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Jedyna wada to dość długie nagrzewanie, jak to w oszczędnych dieslach. Niby jest układ szybkiego nagrzewania (w poprzednim nie miałem), ale jak dla mnie mało wydajny.
~Żak
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Cóż, jak to 2 litrowy diesel - długo się rozgrzewa. Ale nie licząc tego - wentylacja jest świetna
~Rysiek
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Klima i ogrzewanie ok. Wentylacja foteli z przodu - super sprawa szczególnie przy upałach na zewnątrz.
~Wojtek
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Działa bardzo dobrze. Nie mam jakichkolwiek uwag. Z tyłu są osobne nawiewy na dla pasażerów.
~Janek
spełnia moje oczekiwania ,