Lista ocen Volvo V50 (142) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EnR - en.roj@wp.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
wydaje mi sie trochę za głośno... ale uważam że na tę klasę jes ok, moze za komfortowy miałem poprzedni... wystarczy głosniej muzę puścić i nic nie przeszkadza, a nagłośnienie jest niesamowite, prawie do końca potencjometru
~LEON123
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
wyciszenie samo w sobie jest ok ale bardzo mnie drażni grzechotanie i skrzypienie tego plastikowego wnętrza na kostce brukowej . Mój były pasat b5 bije mocno to volvo mimo dużo większego przebiegu.
~Łukasz
Kombi 2.0 145KM 107kW
Do prędkości 110km jest cichutko powyżej już z każdym kilometrem głośniej szkoda że nie ma szustego biegu było by idealnie bo jadąc do Zakopanego z prędkością 130 trochę trzeba podglaszac radio heh
~seez
Kombi 2.4 170KM 125kW
Bardzo dobrze wyciszone auto, Audi to nie jest, ale blisko. Dużo lepiej niż w popularnych kompaktach (np. Focus). Słychać silnik jak się depnie - ale to inny dźwięk niż japońskie kosiarki na obrotach.
~kuba
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
I tu zależy. Silink dobrze wyciszony, hałasy z zewnątrz również. Hałasy ze styku kół z nawierzchnią dotkliwe, każda nierówność czy chropowatość nawierzchni do wychwycenia przez każdego z pasażerów.
~tohk@gazeta.pl
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Calkiem nieźle. Chociaż.. za tą cenę po prostu nie może być inaczej. Gdyby szum kól byl cichszy bylbym mile zaskoczony. Choć może to tylko wrażenie bo silnika nie slychać. (przy stalej prędkości:)
~Tomek
Kombi 2.4 140KM 103kW
no żeby nie było że daje tylko piątki. Co do wyciszenia to chciałbym mieć lepiej. Ale na to też pewnie wpływa zużycie auta, uszczelek itp. nie mniej tutaj odejmuje jedna gwiazdke
~Michał
Kombi 2.4 140KM 103kW
Przed zakupem doczytałem w sieci, że jest słabo wyciszone. Faktycznie, we wnętrzu słychać pracę silnika, skrzyni i przy większych prędkościach wiatru z zewnątrz.
~adamr91
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Nawet przy bardzo duzej predkosci i wysokich obrotach we wnetrzu jest nadal cichutko i dzieki temu, mozemy spokojnie sobie prowadzic samochod i o nic sie nie martwic.
~bionicman1
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Całkiem dobre wyciszenie, silnik do 120-140 km/h nie przeszkadza a w PL i tak szybciej nie wolno/nie da się jechać. Zawieszenie na większych wybojach trochę hałasuje.