Oceny Volvo V60 I Kombi Facelifting

Volvo V60 I Kombi Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo V60 I Kombi Facelifting

~Domin
Volvo V60 I
Samochód dokładnie taki jaki chciałem. Osiągi i komfort. Potrzebny było kombi i zdecydowałem że przesiadam się z V50 2.0D na większe. Niby tylko 8 lat różnicy w dacie produkcji obu samochodów ale to są dwa różne światy. Wcześniejsze, to samochody analogowe (z resztą bardzo dobre), a ten obecny to już świat cyfrowy. Oglądałem też podobne jeżeli chodzi o rozmiary - VW Passat, Mercedes, Mondeo. Do Volvo wsiadłem pojechałem na trasę i na chwilę do...
~Łukasz
Volvo V60 I
Bardzo dobre auto, mam drugi model. Wcześniej przed liftingiem z 2 litrowym dieslem 5 cylindrów - za dźwiękiem tęsknię ale wszystko poza dźwiękiem jest lepsze. Zawieszenie mogłoby być trochę bardziej miękkie. Mam wersje ocean race i zmieniłem opony z 235/40R18 na 235/45R18 i komfort poprawił się bo na gierkówce było twardo.
~ricman7x
Volvo V60 I
Bardzo dobry samochód. To już drugi egzemplarz którym jeżdżę. Robię długie trasy(rocznie 60k) spalanie bardzo zadowalające. Komfort jazdy jest bardzo dobry. Na wakacyjny wyjazd z rodziną (4os.) Zmiescilismy się bez problemu, choć nie ukrywam że bagażnik nie powala pojemnością. Polecam.
~kris19c
Volvo V60 I
Jest to służbowe auto - czyli najlepsze. Ale obiektywnie trzeba stwierdzić, że jest to dopracowany i wygodny samochód. Znakomite jest oświetlenie - już na światłach mijania widać wszystko jak w dzień, nie mówiąc o drogowych. Zawieszenie mogłoby być lepiej wytłumione, ale jakość dróg się poprawia, więc nie jest to jakiś szczególnie dolegliwy kłopot.
~Piotrek
Kombi Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Volvo V60 I
Auto super! Nawet w porównaniu do merca którego mam to v60 jest mega fajne. Autko warte uwagi jak za te pieniadze. Mam je od 4 miesiecy i zrobilem nim juz sporo km bo jechałem za granice i jazda była bardzo przyjemna nawet na tak długim odcinku.
~Jacek
Kombi Facelifting 2.0 D4 163KM 120kW
Volvo V60 I
Auto oceniam bardzo wysoko - oczywiście póki co mam je bardzo krótko ale wybierając je kierowałem się w dużym stopniu prezencją. Auto w wersji Momentum z jasną skórą w środku oraz na ładnych felgach \"Sadia\" wygląda według mnie po prostu wspaniale. Techhnicznie spisuje się bez zarzutu.
~Marcin
Kombi Facelifting 1.5 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Volvo V60 I
Nie ma się do czego przyczepić poza spalaniem w mieście ;)
~Krzysztof
Volvo V60 I
Autko bardzo dobrze sie prowadzi, silnik dynamiczny przy niewielkim spalaniu
~ed
Volvo V60 I
Bardzo dobre auto widać powoli że jest długo na rynku ale nadal jest bardzo dobre.
~Volvo
Volvo V60 I
wymienilem stare V40 na nowszy model v60 jestem super zadowolony, prowadzi sie swietnie, 180 KM sporo elektroniki, ale w koncu trzeba sie przesiasc na takowe autko:)
Volvo V60 I Kombi Facelifting