Lista ocen Volvo XC60 I SUV Facelifting (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
z przodu miejsca wystarczająco - z tyłu już robi się ciasno, jeśli ktoś chce jechać komfortowo z przodu. Piąty pasażer narażony jest na wysoki tunel środkowy, co przy dłuższych trasach jest bardzo uciążliwe. No i zapomnijcie o opcji 2 foteliki dziecięce plus starsze dzeicko - mimo SUVowej budy - nierealne upchać taki stan dzieci w aucie. Ratunkiem są wbudowane siedziska w tylnej kanapie dla dzieci - i tylko przy takim układzie siedzeń trzy...
~szlassa
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Bardzo wygodne fotele, które można dosyć dowolnie regulować. Podłokietnik (ten na środku) trochę za krótki, ale to detal. Absolutnym mistrzem świata jest kieszonka z przodu fotela - bardzo poręczne miejsce na drobiazgi. Za to półeczka pod/za konsolą środkową jest absolutnie bezsensowna - ciężko tam coś położyć, a jak już się położy to wypada na zakrętach.
~bartol_kbk
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Miejsca w pierwszym i drugim rzędzie jest pod dostatkiem, nawet dla wyższych osób. Siedzenia są bardzo wygodne i mają dużą regulację. Nie męczą nawet przy długich podróżach. Po 700 km trasie wysiadłem bez żadnego bólu pleców!!!!!! Wsiadanie i wysiadanie też jest wygodne. Jedynie bagażnik jest trochę za mały jak na te gabaryty samochodu.
~superblady
SUV Facelifting 2.4 D4 181KM 133kW
Z przodu miejsca wystarczająco, z tylu szału nie ma. Wydaje mi sie, że w krótszym Tiguanie z tyłu było luźniej. Bagażnik połyka sporo (prawie 500l) i jest ustawny. Jeśli dokupiło się dojazdówkę to miejsca pod podłogą bagażnika w zasadzie brak.
~Tobiasz
SUV Facelifting 2.4 D4 190KM 140kW
Z przodu wolałbym więcej bo szału nie ma. Z tyłu ok jesli jedziemy we czwórkę - dla piątej osoby kapa bo wysoki tunel srodkowy - ze spodziewam sie drugiego i trzeciego dziecka w tym roku to z Volvo trzeba się będzie rozstać;)
~Borowina
SUV Facelifting 2.4 D5 220KM 162kW
176cm wzrostu, wiec dla mnie doskonale, ale zrozumialbym gdyby siatkarz narzekal. pies lubi bagaznik, duzy plus za siatke w standardzie, dokupilem mate na caly przedzial bagazowy. dla mojej rodziny miejsca b.duzo.
~kriss819
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
średnio, nie jest to Toyota Avensis miejsca dla kierowcy nadal nie umiem sobie znaleźć mimo przejechania 7 tys km. ciągle gdzieś coś uwiera i gdzieś jest ciasno, może to kwestia sportowych foteli
~Mateusz
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Z przodu super lepiej się nie da. Z tyłu trochę gorzej. mam 190cm wzrostu i z tyłu może być przyciasno na nogi, mimo to ,że siedzi się wyżej niż z przodu to miejsca nad głowa jest zapas.
~Robert D.
SUV Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Mistrzem przestrzeni to on nie jest, ale ja mam 187 cm. wzrostu za mną na tylnej kanapie siedzący pasażer nie narzeka na brak miejsca. Minus to tunel po środku, czego nie było w Hondzie.

Usterki Volvo XC60 I

Volvo XC60 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Robert
SUV Facelifting 2.4 D5 215KM 158kW
Mimo prawie dwóch metrów wzrostu nie narzekam na brak przestrzeni. Za mną też może spokojnie podróżować dorosła osoba. Choć trzy dorosłe na tylnej kanapie już zdecydowanie mniej komfortowo.
Volvo XC60 I SUV Facelifting