Lista ocen Volvo XC60 II Crossover (33) - Karoseria

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Crossover 2.0 B4 Diesel Mild Hybrid 211KM 155kW
Kwestia gustu, dla mnie jedno z najładniejszych aut tego segmentu na rynku. Lakier bardzo delikatny, wykończenie w czerni też - rysuje się od patrzenia. Czyli tak samo jak w BMW i Audi.
~malyf
Crossover 2.0 B4 Benzynowy Mild Hybrid 211KM 155kW
Po usunięciu wady w postaci źle osłoniętego nadkola tylnych drzwi (serwis wstawił nieodpłatnie plastikową osłonę), nie mam już uwag. Nadkole NIE łapie już brudu.
~BartekCX
Crossover D4 190KM 140kW
Blacha ok, natomiast należny uważać aby nie oprzeć się o samochód w okolicach wlewu paliwa. Jak by mocniej nacisnąć palcem to i do środka da się wpaść.
~Miły.
Crossover 2.0 B4 Benzynowy Mild Hybrid 211KM 155kW
Jest po prostu ładny. Standardowy lakier biały wygląda bardzo dobrze. Można się zastanowić nad domówieniem chlapaczy kół.
~Rysiek222
Crossover T5 254KM 187kW
Jeśli VOLVO wyeliminuje problem spadających gumowych uszczelek przy tylnych drzwiach nie będzie się czego czepić.
~Jacek
Crossover T8 Twin Engine 390KM 287kW
Po dodaniu dodatkowych nadkoli tylnych, niezbyt okazałych jak na samochód premium, jest OK.
~Maruda
Crossover D5 235KM 173kW
Kwestia gustu, mnie satysfakcjonuje na 19 calach w białym kolorze, bez wszystkich dodatków stylistycznych.
~zoolo
Crossover D5 235KM 173kW
Nie ma obecnie ładniejszego nadwozia w wersji SUV.No może świeżo pokazane V60 -ale to kombi.
~adsta
Crossover T5 254KM 187kW
Ladne kształty i linie. Trzeba uważać na wystajacy dolny spliter w zderzaku przednim
~adsta
Volvo XC60 II Crossover