Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback (242) - Całokształt

Na liście zabraknie 142 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fergoter
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Daję ogólnie 3+ z powodu wysokiego zużycia paliwa, niedostatków mocy na niskich obrotach, wrażliwego i twardo zestrojonego zawieszenia.Plusy za komfort i wzgledną bezawaryjność.Gdyby było to Renault to dałbym 2+
~GLOVASH
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jeśli szuka ktoś ciekawego auta i nie musi to być GOLF to warto pomyśleć o Alfie. Łatwo trafić na zadbane auto, z realnym przebiegiem, które przez dłuższy czas jeszcze bezproblemowo posłuży przy odrobinie pracy.
~M.
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Ogólnie - auto absolutnie nie warte pieniędzy które trzeba w nie regularnie wkładać. Silnik niemrawy, palący koszmarne ilości paliwa, zawieszenie w jeździe miejskiej nie sprawdza sie kompletnie, duża awaryjnosc, mała frajda z jazdy.
~PEPIS
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Piekno połączone z dobrymi osiagami w dodatku posiadające DUSZE !!!!! Niestety mało aut w dzisiejszych czasach ja posiada. Polecam autko dla kazdego kto nie ma jeszcze dzieci i nie musi martwic sie gdzie zapakowac wozek :P
~k_krajewski@o2.pl
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Przesiadałem się do wielu samochodów ale muszę ten sklasyfikować na 1 miejscu. Naprawdę jest godny polecenia. Znajomi straszyli ze Alfa ma na bakier z jakością i niezawodnościa ale nie sprawdza się to w moim modelu ! POLECAM !
~Domingo
Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW
Głównie przez stosunek jakości do ceny. Nieco ocenę powinny obniżyć drobne, irytujące usterki ale biorąc pod uwagę legendę o tym samochodzie to spodziewałem się znacznie gorszych problemów
~marcin74xx
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Na ten samochód narzekają tylko ci którzy go nie mieli,ja jeżdze od 3 lat i nie mam żadnych problemów ,o alfe trzeba dbać a tym samym się odwdzięczy.świetny samochód dobrze się prowadzi i jest dynamiczny.
~majic777
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Jak dla mnie rewelacja. Ale jestem fanem marki i mogę nie do końca byc obiektywny. Szukałem małego 3D z mocnym silnikiem i się nie zawiodłem. Dla dwóch osób wystarczający i daje dużo frajdy.
~scyzor
Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW
autko o pięknym wyglądzie srodek miło mnie zaskoczył dobre komponenty w porównaniu z plastikiem w mito i 159 to 147 wypada o niebo lepiej!!!!! zawsze chciałem miec alfe i kupiłem a martwił będe sie poźniej:)
~pk
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Piękna sylwetka, dobre właściwości jezdne. Autko to wymaga trochę troski od wlaściciela, trzeba kontrolować np. poziom oleju ale przy odrobinie dobrej woli będzie się świetnie sprawować.
Alfa Romeo 147 Hatchback