Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback (242) - Całokształt

Na liście zabraknie 142 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eNeS
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Dobre auto, dosc dynamiczne ale co pewien czas potrafia sie psuc drobne rzeczy + elektryka odrobine kapryśna. Jednak w ogolnym rozrachunku wychodzi bardzo przyzwoicie. Dosc slaby promien skretu, dosc slaba widocznosc przy cofaniu, dosc slabe zawieszenie jak na polskie drogi
~Domi777
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Autko wygląda świetnie, na trasie mało pali. Fotel z przodu wygodne. Ma dobre przyspieszenie, jazda to czysta przyjemność ale zawieszenie jest bardzo kłopotliwe z powodu delikatności. Już przy spotkaniu z niewielką dziurą kończy się na wizycie w warsztacie i płaczem portfela.
~M
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Po krotkiej przygodzie z 147 2.0 TS i zakochaniu sie w tym aucie, postanowailem kupic kolejna Alfe 147JTD. No i kupiłem za 20tys. , włożyłem 10tyś, sprzedałem za 10tyś = minus 10tys. wydane na naprawy i czesci po 3 latach jazdy. Pelnej listy napraw nie pamietam.
~Marcin_yugo
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Świetny samochód - dający jednocześnie przyjemność z jazdy oraz stojący na bardzo przyzwoitym poziomie jeśli chodzi o ekonomikę, funkcjonalność. Warto zwrócić uwagę też na oryginalny wygląd auta który mimo upływu lat pozostaje świeży i naprawdę może się podobać.
~alandia@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Alfa to piekne auto, ale wymagajace troski i szczegolnego traktowania oraz cierpliwosci. Mnie meczylo czeste odwiedzanie serwisu z powodu drobnych usterek, ktore dawaly o sobie znac juz po 2 miesiacach od chwili zakupu auta.Serwis autoryzowany rowniez nie jest tani.
~Gopher
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Auto marzenie. Doskonale się prowadzi. Silnik pracuje znakomicie, choć wciąga spore ilości benzyny. Elegancja, klasa i szyk to trzy podstawowe atrybuty tego autka. Jestem niezmiernie zadowolony i za żadne skarby świata nie zamieniłbym Alfy na cokolwiek innego.
~karol@agencjamg.com
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Auto naprawde godne polecnia. Prezycja układu kierowniczego w połączniu z silnikiem benzowym o takiej mocy jest naprawde imponujaca. Tym autem az chce sie jezdzic wiecej i wiecej. Jedyne co boli to uciekajace przez rure wydechowa złotówki ale raczej nie monety...raczej bilony
~waht
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
pomimo jazdy na okrągło bez zarzutu mimo wcześniejszych obaw ze to wloszka oraz rad co niektórych znawcow przedmiotu.Napewno to nie jest z moich doświadczen auto awaryjne. Co do ceny to jak każdy wolał bym taniej lecz widzialem co biorę. Następna będzie 9-tka
~mazzi@astercity.net
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Polecam autko kazdemu, jazda to sama przyjemnosc a i gorzka lezke na stacji bezynowej mozna jakos przelknac. Jesli ktos sie wacha polecam salon Alfy i przyjrzenie sie samochodzikowi z bliska. Jesli ktos z Was nie zakocha sie w tej czerwieni to... pozostaje mu jazda probna :P
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 147 Hatchback
6,7
9,7
11,4
~kOsmos
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
autko drogie, nieekonomiczne, awaryjne po niekąd, ale doskonałe :-) ja kocham alfa omeo, te auta mają duszę, niech siępsuje nich mnie finansowo ruinuje, to jak piękna kobieta, nie ważne ile musisz na nią wydać i ile nerwów przez niątracisz,,,, i tak chcesz ją mieć!!!
Alfa Romeo 147 Hatchback