Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback (242) - Całokształt

Na liście zabraknie 142 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~007
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Czasami mnie kusi sprzedać jak mam gorszy dzień:) wystarczy postawić autko umyte przed domem i tylko zerknąć na nie :) wszystko się odmienia:) nie mówiąc o tym jak się wsiądzie i zacznie jechać :) niektórzy dziwnie się na mnie patrzą jak jadę sam z uśmiechem na buzi :)jazda tym autem sprawia mi ogromną frajdę i przyjemność...
~Majkelxxxfuracz
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Bo lubię tym jeździć. Jest ładna i superancko wyglądają czerowono podświetlone zegary i wogóle wygląda i jeżdzi się jak sportowym bolidem. Czuję się w alfiorce zajebiście bo jazda tym to przyjemność. Reszta to tragedia. Trzeba mieć respekt do tego samochodu inaczej nie pojeździmy długo. Auto dla opanowanego kierowcy jest super.
~duch@duch.info
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Auto ładne, przejechane mam 53000, i właśnie jedynym moim marzeniem jest pozbycie się tego samochodu. Pada wszystko co tylko możliwe, pompa sprzęgła, komputer, klimatyzacja, poduszka pasażera, kurtyna pasażera, rozrząd, zawieszenie przednie raz wymieniane, tylne dwa razy.... tragedia. Może mam po prostu pecha, lecz nie sądzę.
~Aurelia
Hatchback 1.9 JTD 100KM 74kW
Bardzo fajny i "miastowy" samochod. Wiadomo na wakacje sie nim rodziny nie zabierze, ale jak dla samej kobiety jest super! Wiele osób narzeka na mało miejsca w środku, ale na tylnych kanpach nie jest źle. Nagrałam nawet film jak się zabawiam tam z klientem. (Materiały możecie zobaczyć na IG: aprobowana)
~niktwazny
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Jak sprawna i jedziesz w trasie jest super. W mieście nieco za mało zwrotna. Manewry na parkingu skomplikowane . Przy 1 awarii powyżej 1000 PLN racjonalnym wyborem jest sprzedaż na części lub kupienie innego egzemplarza na dawcę, ewentualnie wybranie jako hobby mechaniki samochodowej.
~Megi
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Alfa to auto nie dla mas. To samochód dla osób które kochają piękno i sztukę - bo Alfy są arcydziełem :) Z Bellą jak z kobietą.. Kocha się ją nie za coś ale pomimo czegoś.. I choć czasem bywa kapryśna trzeba jej wybaczyć... No i przede wszystkim trzeba o Nią dbać a na pewno nas nie zawiedzie!!!
~p.
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Auto tylko dla koneserów, dobre dla osób, które tak naprawdę mało jezdzą.Tak jak wspomniałem zawieszenie nie naprawialne, dramat! Silnik spalanie szok 0 ekonomi. Jak ktos patrzy na wygląd to prosze bardzo ładne auta ale to tyle. W tescie zderzeniowym jak chińczyk, nikt nie wyjdzie cały.
~krymos@op.pl
Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW
Auto odpowiada mi bardzo sprawnością na drodze(fantastyczne przysp.wysoka prędkość podróżna latwa do osiągnięcia,idealne prowadzenie w zakrętach). Full wyposażenie(distingsive),zgrabny wygląd,ciekawe,przytulne dwukolorowe wnętrze.Slowem wielka przyjemność z używania takiego samochodu.
~MIESZANE UCZUCIA
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
przesliczny samochod wrecz dzieło sztuki!moim zdaniem jeden z najładniejszycz samochodow XX w ale to koniec optymizmu reszta slaba wrecz zenujaca!wszyscy ktorzy uwazaja ze AR 147 to dobry samochod kupili chyba nadwozie i deske rozdzielcza reszta pochodzi od innych samochodow lub czesci tuningowych!
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 147 Hatchback
6,7
9,7
11,4
~grey@intrecon.pl
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Samochód wygląda fantastycznie, ale niestyty ciągle coś się psuje, nic nie widać, do bagażnika też zbyt wiele nie można zmieścić.Silnik, skrzynia, układ jezdny wspaniałe.Dlaczego nikt nie pyta o hamulce, które sa zdecydowanie rewelacyjne?ogólnie mimo różnych usterek i tak uwielbiam mój samochód!!!
Alfa Romeo 147 Hatchback