Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback (242) - Całokształt

Na liście zabraknie 142 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AlfaManiak
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Auto ma swoje makamenty. Lecz jak jest sprawne to jezdzi sie nim jak zadnym innym. Wyglad, prowadzenie, wnetrze, silnik no i urok ALfy... Tego nie ma zadne VW. To auto jest niesamowite. Mimo tego ze napsulo mi duzo krwi to ciezko sie mu oprzec
~podstamer
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Jedziesz czasami okrezna droga lub proponujesz odwiezenie na drugi koniec miasta. Wyleczyl mnie ten samochod z takich marek jak Golf, Passat, Corrola itp - nazwyam je suszarkami bo moja rodzina nadal nimi jezdzi. Na moj wolaja wloski zlom.
~JarosławL
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Zawiodłem się na Tobie Alfo...Może inne modele są lepsze, ale 147 to moim skromnym zdaniem gniot...jeździłem tym samochodzikiem 5 lat, gdyż kochałem jego sylwetke, jednak wydane blisko 20tys zł na serwis i naprawy nie pozwala mi jej nadal kochać....
~metys@go2.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ma duzo wad. Gdyby nie ladny wyglad (szczegolnie ze posiadam wersje ze sliczna czerwona skora) to bym ten samochod od razu sprzedal. Za te pieniadze moglbym miec A3 TDI lub Corolle 1,6 ale te samochody nie rzucaja sie tak w oczy. To jedyny plus Alfy.
~cobretti
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Po prostu kocham Alfę (wolę Porsche lub Ferrari ale nie miałem okazji ani kupić ani się przejechać) mam (razem z żoną) dwa służbowe samochody - Forda Focusa (golasa) i Astrę II (też golasa tylko z klimą) a na weekendy i tak wybieramy Alfę
~onsmagic@hotmail.com
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
auto marzenie. stylistika godna dziela sztuki i to zarowno zewnatrz, jak i wewnatrz. nie ma osoby, ktora nie ogladalaby sie za moja alka. do tego niesamowity silnik, super osiagi przy niskim zuzyciu oleju napedowego, wspaniale wlasciwosci jezdne.
~grzegorz@akwa.biz.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Wszyscy piszecie że jest super, ale po przejechaniu 80000 już wszystko się zmienia. Polskie drogi dają popalić zawieszeniu dość dobrze. U mnie jest wszystko do wymiany oprócz amorów te powinny jeszcze 30000 wytrzymać, z resztą auta na razie wszystko OK.
~jurgas@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Jak na razie to ocena między 4 a 5. Samochód przepiękny, ale na pewno nie dla przedstawicieli handlowych. Jeżdżę nim niewiele, za to jazda jest naprawdę przyjemnością i dostarcza wielu wrażeń. Z przymrużeniem oka nazwałbym Alfę Ferrari dla uboższych.
~Dawid
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Ten samochód to jak Piękna i Bestia w jednym. Samochód jeszcze nigdy mnie nie zawiódł w trasie. Chcesz żeby była wdzięczna to musisz o nią dbać. Jest to mój pierwszy samochód i wiem że następna też będzie Alfa.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 147 Hatchback
6,7
9,7
11,4
~Grzegorz
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Samochód jest wart każdych pieniędzy. Stosunek ceny do jakości to bajka. Posiadam wersje 120 konną w benzynie z wariatorem. Jeżdżę nią dwa lata i wymieniłem tylko dwie żarówki i alternator. Poza tym bez zarzutu. Gorąco polecam!
Alfa Romeo 147 Hatchback