Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback (242) - Całokształt

Na liście zabraknie 142 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bartek
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Czekałem kiedy się zacznie .Cztery miesiące (od zakupu)i zaczęło sie,elektronika pożniej elektyka ,i wreszcie zawieszenie, a teraz silnik.Fajne auto ale jednak żałuje tego wyboru.Poprzednie moje auto to Stilo 3d 1.8 i przez 4-ry lata miałem z nim mniej problemow (i tylko drobnych)niż z tym przez rok.Poza tym niewielkie roznice miedzy nimi z tym ze stilo lepiej jezdzi po nierownosciach,i zdecydowanie lepszy silnik we fiacie
~Tomek
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
w sumie to alfą jeździ głównie moja żona..ja mam nowe auto za 130tys. zł ale cały czas kombinuje żeby się alfą przejechać:)...super udany samochód..za tą cenę (używane)to w tej klasie bez konkurencji ( stosunek : design , silnik+osiągi+wyposażenie-ja mam navi+skóra i inne) a ludziom, któży pisza o ponadprzeciętnej awaryjności radzę kupować auta z pewnej ręki i wymieniac na czas elementy eksploatacyjne..jak dbasz tak masz...
~Paweł z Zabrza
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Alfa Romeo 147 to samochód dla kogoś wyjątkowego.Kogoś, kto chce się wyróżnić wsród Golfów, Fabii,Octawi i BMW 3.Nie ma osoby która by się za nią nie spojrzała!!Samdoochód daje niesamowitą radość z jazdy.Wręcz nie chce się wychodzić!!A jak już dojedziesz z punktu A do B , to żałujesz że to już koniec.Alfa Romeo 147 ma duszę i właściciele innym marek samochodów nigdy tego nie zrozumią.REWELACJA!!!CAR OF THE YEAR 2001 ZOBOWIĄZUJE!!
~regi79@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Za drogie jak na swoja cene - Zalety - Piekny samochod - wygodny , Wspanialy silnik i skrzynia ( elastyka super ) Cuore Sportivo . I tu zalety sie koncza . W moim przypadku - zwichrowanie tarcz przy 16 tys , wymiana drazka stabiloizatora osi tylniej . Przepalanie sie lampek i diod od pokretel ogrzewania . Chcesz miec piekne auto kupuj ale wiedz ze niestety bedzie sie psuc i co najgorsze to jakis upierdliwe drobiazgi
~147 Bianco Polare
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód zdecydowanie warto kupić tylko trzeba się liczyć że jak mało dasz to trzeba będzie dołożyć a części do tanich nie należą . Sprawia ogromną frajdę z jazdy kusi żeby przycisnąć mega wygodne fotele dobrze trzymające w zakrętach, przyciąga wzrok przechodniów zwłaszcza na czerwonych 17 :) Bez wątpienia zalicza się do tych samochodów za którymi obejrzymy się jeszcze po ich opuszczeniu .
~jarek1986
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Dobrze daję z powodu udanego i dynamicznego silnika oraz znakomitego wyglądu wnętrza i karoserii. Zawieszenie jak dla mnie nie spójne ,mam nadzieje że w wersji po liftingu nieco je ucywilizowano. Ogólnie pewnie gdybym jeździł alfką trasy powiedzmy ponad 200 km po tylko dobrych drogach pewnie ocena była by wyższa. Bo auto daję radość z jazdy ale użytkując ją na złych nawierzchniach tej radości nie daje.
~siapek
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Samochód rewelacyjny. Polecam alfę romeo każdemu kto waha się z jej zakupem. Bardzo dobrze wykończony, dobre materiały, bardzo dobre wyposażenie. Silniki JTD są bardzo dobre i można je śmiało polecić jeśli komuś nie przeszkadza diesel. Samochód bardzo łądny, przepiękny. Powinien stać w muzeum sztuki nowoczesnej - to działo sztuki Prowadzenie bardzo dobre. Ponowny zakup alfy romeo - zdecydowanie TAK
~mephisto
Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Samochod nie dla kazdego i w sumie to mi sie w nim podoba. Warto zaplacic wiecej i kupic ze sprawdzonego zrodla z ksiazka serwisowa od osoby ktora wie jak o te auta dbac, a napewno nie bedzie wiekszych problemow. Kupilem ten samochod bardziej sercem niz rozumem i nie pozalowalem swojej decyji, choc wiem ze moglo byc inaczej. Z doswiadczenia tez wiem ze inne marki rownie czesto sie psuja.
~hemen
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
jezdziłem autami niemieckim i japońskimi i moja ocena jest taka: 1.alfa na równi z audi a3,a4, vw nie widzę żadnych różnic co do jakości czy usterkowści. w audi poleciało mi sprzęgło po 80 tyś. w alfie wahacz po 40 tyś. 2. Nissan Almera to syf nie dość że rdzewiał jak miał 1 rok i 20 tyś.km to jeszcze szumiało od wiatru przy 60km/h w środku.Jakość wykończenia żenująca no i podskakiwał na nierównościch.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 147 Hatchback
6,7
9,7
11,4
~pepe (biuro@alepensjonat.pl)
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Kochani wiadomo że Alfy kupuja maniacy pieknych aut i ja tak zrobiłem ale wiecej tego błędu nie popełnie chyba że zmieni się u nas klimat a drogi będziemy mieli jak we Włoszech. Po prostu nie nie jest auto na nasze warunki nie załuje że je mam ale chcę już zmianić na bardziej odpowiednie. Satysfakcję z Alfy można czerpać z jazdy po drogach europejskich a nie po kołchozowych...
Alfa Romeo 147 Hatchback