Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback (73) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kinga
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
fakt, że kupiliśmy samochód z kompletnie zarżniętym silnikiem(sprzedający skrzętnie to ukrył i miał świetny bajer)- zdążyliśmy tylko dojechać do domu. Naprawa - bajońska - jak dla mnie suma 2500 zł
~Damian nr. g-g 1426428
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
problemy skrzyni biegow- synchronizatory. po 300000km trzeba wymieniac uszczelke pod glowica ale to w sumie standard! Natomiast slabo tu jest z elektryka widac wloska robote!!!!
~marecki30@op.pl
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
odpukać, choć nie z mojej winy ale wywaliło mi panewki i to mnie bardzo bolało - psychicznie i finansowo, poza tym popychacze zaworów czasem dają o sobie znać
~kierowca od 10 lat
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Od wspomnianej awari silnika a miałem ich 4 przez awarie skrzyni biegów (synchronizatory) po zawieszenie (bardzo drogie)
~marcin@herb.com.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
układ planetarny w skrzyni jest wyrobiony ale taki już kupiłem. Byłem na warsztacie i troszkę mi go ściągneli i tak jeżdżę 100tyś km
~lukasik_bialystok
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
jak przy ruszaniu na swiatlach to jest niezawodna:) i na trasie to wogule rewelacja:Djak wszystkie samochodziki po piżdzie dostaja:D
~Kurteczka_on
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Dwa razy wyje..ne panewki głównego wału, raz synchronizacja 2 biegu, co roku wymiana łożysk oporowych w Mc Phersonach.
~Masaj
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Auto ani razu nie odmowilo mi posluszenstwa. Ale drobne usterki sa denerwujace. Nic powaznego sie jeszcze nie zdazylo.
~cinek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
brak no morze po za ładowaniem które siadło mi w nocy i 30 km jechełem ne samym akumulatorze
~immola
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Nie spotkałem się z usterkami. Jedynie w grę wchodzą elementy zużywające się z czasem.
Alfa Romeo 33 II Hatchback