Lista ocen Alfa Romeo (3414)

~Łukasz
Alfa Romeo 159
Sedan 2.2 JTS 185KM 136kW
Bardzo dobry samochód. Nie ukrywam, że przy zakupie kierowałem się wyglądem ale przy bliższym poznaniu 159 okazała się być dużo lepsza niż się spodziewałem.
3,6
~Patryk
Alfa Romeo 156 I
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Całokształt oceniam na plus, poza mnóstwem drobnych rzeczy samochód w wersji z dieslem lub V6 jest godny polecenia, pod warunkiem, że lubisz Alfę.
~ambienT
Hatchback 5d Facelifting 2016 1750 TBi 240KM 177kW
Całokształt to 5 z minusem. Piękne, nietuzinkowe auto z genialnym silnikiem prosto z Alfy 4C, pierwsza setka po 6 sekundach, piękny dźwięk NIEPOCHODZĄCY z głośników a faktycznie dobiegający z wydechu i silnika - podziwiam. Zapraszam do recenzji.
~Sergio
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Nietuzinkowy samochód dla osób wybierających sercem, a nie rozsądkiem. Moja Alfa była w kolorze czerwonym, wersja Distinctive co dodatkowo podkreślało ekspresję auta. Nie ma aut idealnych - czasy gdy Alfa była synonimem problemów zdecydowanie minęły, ale w kilku aspektach (min. jakość, ergonomia) aspektach nadal jest daleko do niemieckiej konkurencji.
~Jakub
Alfa Romeo 166 I
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Ogółem oceniam auto dobrze. Jest to auto, które zdecydowanie wyróżnia się spośród tłumu, gdzie dominują niemieckie auta. Silnik 2.0 TS ma na prawdę dobrą dynamikę i akceptowalne spalanie. Tak jak w dniu debiutu - jednostka ta jest bardzo nowoczesna i posiada masę nowatorskich rozwiązań, które potrafią przyprawić o ból głowy - podwójne świece oraz wariator zmiennych faz rozrządu, który tani nie jest w wymianie. Dodatkowo bardzo ważną rzeczą...
4,1
~Tobiasz
Alfa Romeo 156 I
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Bardzo fajne auto za śmieszną kasę. W tych pieniądzach jest to w zasadzie jedna z najlepszych opcji - ładne, wygodne auto z fajnym silnikiem, ekonomiczne. Co więcej. Następnym autem będzie 159 ;)
~ToMek
Alfa Romeo GT II
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Nietuzinkowe auto, ponadczasowy design, w tym aucie albo się zakochujesz albo znienawidzisz od pierwszego wejrzenia. Rzadki samochód na polskich drogach.. jak i zagranicznych. Czasami ludzie podchodzą pytając co to za samochód bo jest bardzo ładny. Dziwią się jak widzą znaczek Alfa ROmeo :) - no bo jak to.. Alfa? taka ładna ? i nie na lawecie ? ;-) Tak drodzy Państwo...Alfy się nie psują po prostu mają nie odpowiednich właścicieli :) którzy o...
3,7
~maniuch1
Hatchback 5d 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Ogólnie samochód świetny , pięknie wyglądający zewnątrz a szczególnie wewnątrz nie to co typowy "niemiec" do bólu ergonomiczny , tu trochę czasami brakuje ergonomii i idealnej niezawodności ale samochód rekompensuje to wyglądem , silnikiem i właściwościami jezdnymi- jak dla mnie najlepszy samochód jaki do tej pory miałem i za każdym razem jak do niego wsiadam buźka mi się śmieje
~Piotr
Alfa Romeo 159
Sportwagon 1.9 JTDM 120KM 88kW
Mimo pewnych mankamentów użytkowych (ergonomika) wygląd i ponad przeciętna bezawaryjność (niech się VW schowa i spłonie ze wstydu), auto można polecić prawie każdemu. W swojej klasie jedna z lepszych pozycji, a z pewnością najładniejsza.
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 5d 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Całokształt auta oceniam na dobry z małym plusem, smaczki odróżniające Alfa Romeo od innych producentów powodują, że mamy odczucie obcowania z czymś wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Czuć ducha motoryzacji ale nie obyło się bez kilku wad. Recenzja poniżej.