Lista ocen Alfa Romeo Stelvio (48) - Karoseria

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
SUV Facelifting 2023 2.0 GME Turbo 280KM 206kW
Paleta lakierów poliftowej wersji jest okrojona o bodajże 3,4 kolory - ale wszystkie wyglądają przepięknie i mienią się wieloma refleksami w słońcu. Lakier jest świetnej jakości.
~JonSnow
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Myślałem, że jest premium, ale jednak po roku pomimo powłoki (i to premium powłoki) mam odpryski. Niestety takie czasy lakierów eko. Co do wyglądu - piękne auto.
~Piotrek P
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Piękne auto, jak na włoskie to nieźle spasowane. U mnie lakier red competizione, fajnie zmienia kolor w pełnym słońcu czerwień, jak nie ma słońca auto zmienia kolor w prawie bordowy.
~Marek
SUV 2.0 Turbo 200KM 147kW
Piękna linia, kierowcy oglądają się na nią, felgi w BiTech z żółtymi zaciskami, czarne dodatki, środek bez drewna, bardziej techno, piękna prawdziwa skóra perforowana.
~Artur
SUV 2.0 Turbo 200KM 147kW
Duże szczeliny między poszczególnymi elementami nadwozia. Poza tym jest ok. Nadwozie jest lekkie bo prawie wszystko jest z aluminium (poza dachem i tylnymi błotnikami)
~Maciek II
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Fajnie błotniki przednie plastikowe... Nie odbiega od konkurencji. Nie można się przyczepić do niczego. Nie ma odprysków od kamieni jak w poprzednich modelach 159/156/GT.
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Wiadomo, że to kwestia subiektywna - ale dla mnie jest absolutnie piękna. Tyle lat na rynku, a wciąż zwraca uwagę.
~screamers
SUV 2.0 Turbo 200KM 147kW
Bez zastrzeżeń. Śladowa ilość odprysków i uszkodzeń parkingowych po roku użytkowania. Recz jasna zero rdzy.
~Dariusz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW