Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MATEUSZ
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Jeżdżę głownie sam ale na poranne kursy mam w aucie dwójkę dzieci na tylnej kanapie oraz w bagażniku psa w klatce. Dopóki fotel kierowcy nie przesunie się za pomocą easy access w przód mój starszy ma lekki problem z wsiadaniem ale jak już fotel ruszy w przód to spokojnie może noga na nogę zakładać. Kabina jest obszerna, nad głową mam z chyba około 8-10 cm przestrzeni.
~Kierowca
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mam 185 cm i jest mi mega wygodnie (fotele sportowe - Veloce), obok żona narzeka na kretyńską pionową ścianę przed nogami, nie wiem kto to zaakceptował, z tyłu za mną da się usiąść bez problemu. Fotele z tyłu również wygodne nawet w dłuższe trasy.
~Darek
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Bardzo obszerny i z przodu ale też i z tyłu, gdzie jest dużo miejsca i wygodnie. Ogólnie samochód jest wewnątrz dużo większy niż na to wygląda z zewnątrz. Dobrze zaprojektowane i wykorzystane wnętrze.
~Piotrek P
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Miejsca dużo i barszo wygodne fotele. Przednie kubełki na prawdę dobrze trzymają na zakrętach. Są odpowiednio twarde. Można spokojnie przejechać 400km nie czuć zmęczenia.
~potas.giz199
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Szeroka kabina, mam prawie 2 metry i mieszczę się siedząc z tyłu za sobą. Jest ok. Z tyłu fotelik z dzieckiem i obok żona, jak twierdzi, jeździ się jej świetnie.
~Morales
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mam niecałe 190 cm wzrostu i siedząc wygodnie za kierownicą pasażerowie za mną mają wystarczającą ilość miejsca, żeby wygodnie podróżować
~Artur
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Dla mnie wustarczająco, w tyle dorosły + 2x dzieci komfortowo. (2 dorosłych + dziecko też). W 3 dorosłych już trochę na styk, ale da radę.
~M
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Zupełnie w porządku dla rodziny 2+2. Środkowe miejsce na tylnej kanapie raczej dla szczupłego dziecka niż dorosłego.
~Dariusz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
wystarczająca, dla 2 osob dorosłych, fotelik dziecięcy i dodatkowy dorosły z tyłu, bagażnik duży

Alfa Romeo Stelvio – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dariusz