Lista ocen Audi 80 B4 Avant 2.0 90KM 66kW 1991-1996 (50)

~Punkroc
Avant 2.0 90KM 66kW
Duże, pojemne autko. Porządnie wykonane, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.
~Maciej
Avant 2.0 90KM 66kW
Duże, wygodne, komfortowe auto dla ludzi lubiących przyjemność z jazdy (nawet po naszych drogach:( Daje dużo radości, mało zmartwień..przy odpowiednim traktowaniu. Mam ciemno zielonego metalica z przyciemnianymi fabrycznie szybkami (pięknie błyszczy w słońcu :D) Wygląda bardzo dostojnie. Ma jednocześnie lekko sportowe zacięcie.. i to w nim lubię :)))
~marcin_belgia
Avant 2.0 90KM 66kW
zle zaprojektowany przedni zderzak. lapie bardzo durzo wiatru pod samochud co zmiejsza solidna przyczepnosc is zwieksza zurzycie paliwa
~Arche
Avant 2.0 90KM 66kW
Na ten rocznik samochodu jestem mile zaskoczony jego niezawodnością i funkcjonalnością!!!
3,7
~Grzesiek
Avant 2.0 90KM 66kW
Przyzwoicie ale bez rewelacji. Euforia z zakupu mija przy pierwszym tankowaniu :)
3,8
~Łukasz
Avant 2.0 90KM 66kW
wersja 90-konna nie należy do bardzo żwawych, ale co się dziwić, autko waży swoje. (Silnik)
~Micharttttt
Avant 2.0 90KM 66kW
Auto pancerne i tak samo się je prowadzi. Typowy "Niemiec". Toporne w prowadzeniu się da się przyzwyczaić no dość precyzyjne w prowadzeniu. Dobra auto do wożenia gnoju od wsi do wsi
~KP
Avant 2.0 90KM 66kW
Ten samochód jest niesamowity. Od czasu jak go posiadam znudził mi się juz kilka razy i myślę o kupnie jakiejś terenówki, ale za niezawodność i komfort prowadzenia tego auta wątpię czy go sprzedam. Używałem go bezprzerwy przez 5 lat na szybkie dojazdy do pracy po beznadziejnych drogach, wycieczki po kraju, a teraz autostradą do pracy i gdybym miał zaraz pojechać na drugi koniec Polski moją Audicą, pojechałbym bez wachania bo na pewno dojedzie...
~przemek
Avant 2.0 90KM 66kW
przyjemne auto ale moze rozczarowac tych ktorzy oczekuja wyjatkowej przestronnosci i komfortu.
3,4
~kuku
Avant 2.0 90KM 66kW
Jak na 2,0 to straszny muł ale bardzo elastyczny, gdybym drugi raz kupował b4 brał bym 2,0 115km albo 2,3 136km - podobnie palą a osiągi o niebo lepsze. (Silnik)
Audi 80 B4 Avant