Lista ocen Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1996 (51) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek40
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Za ciut większą kwotę mamy żywotne i prawie bezawaryjne auto na długie lata. Komfortu próżno tu szukać - jeśli ktoś chce to polecam lagunę, galanta lub carismę- ale dla oszczędnej i spokojnej rodziny Audi 80 B4 to dobry wybór jakość/cena a wersja Avant dodatkowo przydaje się w większych bagażach. Oczywiście polecam jak najbardziej zadbane egzemplarze możliwie bez \"większych przygód na drodze\" i żeby nie był \"pływakiem\" /progi i podłoga...
~Dexter
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto jest dość drogie jak na swój rocznik ale to tak na prawdę nie ma znaczenia w tym przypadku :) Samochody dużo nowsze i w tym okresie gdy kupowałem audi B4-kę dużo droższe w tej chwili są od niej tańsze i co najważniejsze w dużo gorszym stanie technicznym. Co do jakości to audi z tamtych lat to po prostu majstersztyk! Blacha i lakier jak nowe, wnętrze już trochę przestarzałe stylistycznie ale za to nie zniszczone i nic nie skrzypi, nie...
~xmss@op.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Dieselki są teraz spowrotem w cenie - szczególnie te trwałe i sprawdzone. Za 10 tys można kupić 15 letniego Avanta lub 8 letnią Meganke, jednak w przypadku Avanta warsztaty odwiedza się naprawdę sporadycznie a w przypadku Francuzów trzeba się zaprzyjaźnić z mechanikami bo jest się ich najlepszym klientem. Naprawdę czasami warto wydać więcej na starsze auto i cieszyć się z bezawaryjnej jazdy niż kupić nowszą Astre I i wiecznie narzekać.
~Cichy
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Drogi w zakupie ale potem jeśli jest w dobrym stanie to nie jest skarbonką. Ja parę rzeczy muszę przy nim wyjaśnić ale wierzę że będzie lepiej.Części eksploatacyjne w cenie części do Poldka. Z tego rocznika nie widzę trwalszego,ładniejszego, wszechstronniejszego furaka w tej klasie aut. Bardzo mile mnie zaskoczył
~DamianEk
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Auta mocno trzymają cene, zwłąszcza w werji Avant i silnikiem TDI. Zadbane egzemplarze z końca produkcji swoją ceną przewyższaja nawet młodsze A4 - o czymś to świadczy... Warto zapłacić większą cene i mieć naprawde dobry samochód niż kupić nowsze A4 i ciągle tylko odwiedzać mechanika ;-)
~xmss
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
kupując auto 15 letnie za 10.000 mocno naraziełem się małżonce, dokładając 5.000 doprowadziłęm ją na skraj nienawiści :) sprzedając za 8.500 po 2 latach nieco ją uspokoiłem. Zdecydowanie za drogo!!! to samo tyczy się A4 które kosztuja ponad 10.000 a swoje lata tez już mają. Dlatego wróciliśmy do japonii.
~cosmosxj
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Ostatnia produkcja zeszła w 2000 roku i to tylko cabrio wiec bądzmy realistami. Przyjmijmy uczciwie ze diesle robią ponad 20000km rocznie, więc taki AVANT ma w tej chwili ok. pół bańki przebiegu. Napewno będzie trzeba wymienić jakąs poduszke silnika bądz wydech.
~Mariusz
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
o wiele trwalsze od A-4(zawieszenia),servis-drogi ale profesjonalne usługi warsztatów oraz koszt części do przyjęcia ,zresztą nie ma co marudzić zasada jest prosta stać cię na auto to i stać cię na jego utrzymanie !!!!
~rally@2com.pl
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
Z tego co patrzę w ogłoszeniach to cena tych aut trzyma się. Za dość dużą cenę (auto nie jest tanie w porównaniu do aut nie Niemieckich) dostajemy naprawdę solidne i niezawodne auto na którym zawsze można polegać.
~Wojtek Szokal
Avant 1.9 TDI 90KM 66kW
KUPUJESZ- ok 14 tys zł TANKUJESZ- ok 300 zł do pełna a potem jedziesz i jedziesz i jedziesz..... i znowu jedziesz....AHA nie ma obaw jesli chodzi o korozję. Pełny ocynk!!!!!
Audi 80 B4 Avant