Lista ocen Audi 80 B4 (235)

2,5
~rozczarowany
Sedan 2.0 90KM 66kW
oceniam przeciętnie ale z minusem .. wczesniej myslałem ze sprowadzenie auta z zachodu jest dobrą alternatywą .. ale czar prysnoł i teraz wiem ze jest tylko alternatywą .. nawet jak sie dobrze sprawdzi auto przed zakupem to potem i tak moze wiele wyjsc na jaw ... skarbonka bez dna
4,1
~Fan Preludy
Sedan 2.0 90KM 66kW
Obiektywnie patrząc na samochód, który ma w tej chwili 25lat i 229 tyś. przebiegu (przynajmniej raz przekręcony), a jest z 1992r. to jasne jest że wymaga trochę uwagi ze strony mechanika, ale dużo napraw jest się wstanie zrobić samemu, a części są tanie w porównaniu z nowymi autami. Nigdy dużo nie wymagałem od auta, dlatego zaskakuje niezawodnością, komfortem i małym spalaniem na trasie.
~Darek
Sedan 2.0 90KM 66kW
Nic dodać nic ująć moje poprzednie wypowiedzi powinny dać obraz tego auta.
~Radek
Sedan 2.0 90KM 66kW
przy zakupie warto sprawdzić czy auto nie było z każdej strony bite, bo auto ma super blachę ocynkowaną ale nie będzie korodowało tylko pod warunkiem że nie karoseria nie była napawiana.
~Radosław
Sedan 2.0 90KM 66kW
Silnik niezawodny nie miałem z nim żadnych problemów , świetnie się zbiera jak na swoją pojemność , moc , części bardzo tanie (Silnik)
~Artur
Sedan 2.0 90KM 66kW
Auto godne polecenia ze względu na bezawaryjność i karoserię w calości w ocynku.
~MICHAŁ - CYGAN
Sedan 2.0 90KM 66kW
ocynkowana blacha - to jest to!!!!!! BMW z tego rocznika prezantuje się gorzej niż źle.
~Lars
Sedan 2.0 90KM 66kW
Mimo kilku minusów jestem bardzo zadowolony z B4. Na największy PLUS zasługuje komfort podróżowania, jakiego nie sposób spotkać w innych autach oraz jakość wykonania i oczywiście całkowity BRAK RDZY. Minus za słabą moc silnika (90KM) oraz widoczność z tyłu.
~Markus-turbo
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jeżdziłem młodszą astrą sedan i zdecydowałem się kupić B4 i nie żałuję. Trafił mi się niezły egzemplarz więc mogę się cieszyć ładnym samochodem. Pali mi jedynie litr więcej niż astra 1.6 więc powodów do nażekań też nie ma. Samochód ponadczasowy, mimo pokaźnego wieku można spokojnie jeździć bez wstydu, zawsze budzi szacunek (przynajmniej u znawców tematu). Polecam
4,1
~KAZAH18
Sedan 2.0 90KM 66kW
Samochod jest raczej dla rodziny, nie dla mlodego, polecam je ludziom ktorzy cenia sobie niezawodnosc, kosztem komfortu, cos w tym jest ze wielu mechanikow w mojej okolicy jezdzi wlasnie tym autem, posaida ocynk co jest super sprawa 0 problemu z karoseria. Jedynym mankamentem jest moc silnika, jedyne do czego mozna sie przyczepic ;)