Lista ocen Audi 80 B4 (235)

~marcin_belgia
Avant 2.0 90KM 66kW
zle zaprojektowany przedni zderzak. lapie bardzo durzo wiatru pod samochud co zmiejsza solidna przyczepnosc is zwieksza zurzycie paliwa
~Arche
Avant 2.0 90KM 66kW
Na ten rocznik samochodu jestem mile zaskoczony jego niezawodnością i funkcjonalnością!!!
2,9
~Craft
Sedan 2.0 90KM 66kW
Ogólnie Audi 80 B4 jest samochodem mocno przereklamowanym. Być może ja trafiłem na niezbyt udany egzemplarz, ale już chyba nie kupię ani Audi ani VW.
~Przemek_kosz
Sedan 2.0 90KM 66kW
80 jest tak mało skąplikowanym autem opartym na starej sprawdzonej technologii kiedy jeszcze inżynierowie projektowali samochody, a nie księgowi także jest mało awaryjny, ma idealne zabezpeczenie antykorozyjne(ocynk) i ponadto jest w miarę tani w utrzymaniu.
3,7
~Grzesiek
Avant 2.0 90KM 66kW
Przyzwoicie ale bez rewelacji. Euforia z zakupu mija przy pierwszym tankowaniu :)
~Gunia256
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jak dla mnie auto doskonałe, mimo 16 lat na karku po umyciu prezentuje się jak nowe, lepiej od fiatów, alf, daewoo, opli i innych pseudo samochodów. Świetnie się prowadzi, nie za dużo pali. Wsiadając do niego czuję się, że to konkretny samochód a nie jakaś zabawka. Polecam wszystkim szukającym solidnego i nie wymagającego zbyt wiele od właściciela auta.
3,5
~bros
Sedan 2.0 90KM 66kW
Za ok. 10000 tys. zł. nie wyobrażm sobie lepszego i trwalszego autka.Gorąco polecam i do zobaczonka na polkich i europejskich drogach.gorąco pozdrawiam.
~harpa@interia.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Solidne auto z niemałym bagażnikiem (430l) nadające się dla rodziny w podróże poza miasto. Raczej nie polecane jako środek transportu dla jednaj osoby która przemieszcza się głównie po mieście (wysokie spalanie, większe problemy z parkowaniem niż samochodów klasy VW Golf.
~Michał Lesicki
Sedan 2.0 90KM 66kW
Mały, zgrabny, nie rdzewiejący relikt dobrych starych czasów gdy ksiągowi i koszty produkcji nie mieli nic do gadania. Śmiało można napisać że "takich juz nie robią".
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4
11,6
12,4
~kacpaa
Sedan 2.0 90KM 66kW
naprawde warte uwagi auto, jesli ktos nie lubi nowoczesnych plastikow i niezliczonych dupereli, to za ta cene nie widzialem nic lepszego