Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (307) - Całokształt

Na liście zabraknie 339 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ jaca
Sedan 2.0 90KM 66kW
nie zawiodla mnie jeszcze ale nie mam czym jezdzic i na razie jej nie sprzedam trzeba troche dbac juz o 16-sto latka bo sie moze rozkraczyc i dopiero wtedy by bylo duzy plus dla karoserii piekna sprawa ocynk super nigdzie nie gnije.Ogolnie przecietne auto
~Ogr.
Sedan 2.0 90KM 66kW
jakość materiałów i precyzja wykonania zaskakuje, nic nie rypi i nie stuka podczas napraw z łatwościa wszystko można zdemontować niestety zakup samochodu w dobrym stanie wymaga sporo czasu, szczęścia i przynajmniej przeciętnej znajomości tematu
~vanmarkom@op.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
JEST DOBRZE JAK NA 14-sto LATKA!!!!!!!! TROCHE MALO KUCY -115KM1200kg. wiec chce zmienić na 2.3-140KM. ALE JEZELI KTOś NIE POTRZEBUJE TAKIEJ MOCY TO GORąCO POLECAM !!!!!!!!! I CHOć MA 14 WIOSEN TO JEST ZAJEBISTY!!!!!!!!!!!!!! BLACHA -0 RDZY-CALKOWITY OCYNK
~Lars
Sedan 2.0 90KM 66kW
Mimo kilku minusów jestem bardzo zadowolony z B4. Na największy PLUS zasługuje komfort podróżowania, jakiego nie sposób spotkać w innych autach oraz jakość wykonania i oczywiście całkowity BRAK RDZY. Minus za słabą moc silnika (90KM) oraz widoczność z tyłu.
~Gerwazy :)
Sedan 2.3 E quattro 133KM 98kW
Audi 80 2.3 Quattro z gazem moge spokojnie polecić kazdemu kto chce mieć sportowe auto rodzinne. Choć ma już 13 lat sylwetka nadal zachowuje mlodość, silnik nie do zdarcia, zawieszenie bardzo dobre, napęd na 4 kółka pracuje wyśmienicie... Klasa sama w sobie!
~Przemek_kosz
Sedan 2.0 90KM 66kW
80 jest tak mało skąplikowanym autem opartym na starej sprawdzonej technologii kiedy jeszcze inżynierowie projektowali samochody, a nie księgowi także jest mało awaryjny, ma idealne zabezpeczenie antykorozyjne(ocynk) i ponadto jest w miarę tani w utrzymaniu.
~Piotras
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Auto ma pare drobnych wad. Najgorsza ustawność i kształt bagażnika i jego klapy. Jednak wady te są zbyt małe zeby zsłonic jego zalety! Stara dobra niemiecka robota!!! Jeżdzi się nim naprawde dobrze i bez kompleksów. Nadwozie jest ponad czsowe.
~leo@tlen.pl
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Niezłe auto, nie ma do czego się przyczepić na dobrą sprawę. Auto mocne, szybkie jak na swoją moc, dobrze wykończone, nie ma co narzekać. Jedynie przestrzeń z tyłu robi mizerne wrażenie. Duży bagażnik za to, to ozdoba tego auta. Pozdrawiam
~dzidek8b@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Auto jest dobre .MImo swoego wieku sylwetka jest ladna i nowoczesna robi wrazenie.Aluminiowe felgi dodaja uroku temu autu.Polecalbym wszystkim ktrzy maja okresloną gotowke.Auto nie korodouje i zawsze po wyjezdzie z myjni wyglada jak nowe :)
~kris
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód jest warty uwagi jednak zaawansowany wiek może przysporzyć wiele wydatków zwłaszcza jeśli kupimy zaniedbany egzemplarz. Jestem zadowolony ale mam uwagi do wielkości bagażnika oraz ilości usterek, które musiałem naprawiać.
Audi 80 B4 Sedan