Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (307) - Całokształt

Na liście zabraknie 339 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kary_05
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Autem posiadam już cztery lata, bardzo wygodny i mało awaryjny wóz, kupiłem je od Niemca drugiego właściciela z książką serwisową, klimą i pełną elektryką. Auto ma 18 lat i zero rdzy, garażowane. Polecam szczerze.
~robertkujawinski@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Ogólnie mogę polecic to auto osobom ktore lubia dbac o auto bo trzeba o nie dbac aby odwdzieczylo sie dluga zywotnoscia. Jednym słowem stary, prosty i niepowtarzalny samochod który wymaga dbalości aby służyl długo wlaścicielowi
~beczunia
Sedan 2.0 90KM 66kW
samochod godny uwagi jezeli nie bity to rdza nie chwyta silnik wytrzymaly i jak na 90km dosc zwawy choc nie powim mogloby byc zawsze wiecej wygodny komfortowy praktycznie bezawaryjny AUDI 80 B4 moje oczko w glowie.Pozdrawiam
~mczajek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Auto naprawdę mimo lat w bardzo dobrym stanie. Naprawy niedrogie. Niestety często trzeba jeździć do mechanika z zawieszeniem (nie na polskie drogi), średnio co pół roku coś znowu zaczyna pukać, jak nie z tyłu to z przodu :(
~wierny temu modelowi
Sedan 2.0 90KM 66kW
to najlepszy samochód na rynku używanych pojazdów,karoseria na 30lat bez rdzy,silnik na 500tys lub więcej kilometrów,wygląd nie starzejący się tak jak cały samochód, niezwykle mocny i niezawodny prawdziwy wół roboczy na co dzień
~lambert@autograf.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
pozostaje tylko żałować, że zmienili model na A4 zamiast robić dalej B4, bo autko jest niezawodne i ma ponadczasową sylwetkę...włascicielom nowszych fiatów , opli i fordów mogę powiedzieć, że są frajerami ...: )
~Paola Paola.W@poczta.fm
Sedan 2.0 90KM 66kW
Miałam audi 80 b4 i musze powiedziec ze był to najdoskonalszy samochod jaki kiedykolwiek miałam-niestety ma tylko jedna wade za szybko go kradna:( wiec uwazajcie na swoje audi......ciezko jest stracic cos z dnia na dzien!!!Pozdrawiam!
~Przereklamowane B4
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Mówią że niemcy robią dobre auta, wcześniej jeździłem pasatem też po ojcu 78r 1.6 (350000) i mercem Strih 8 lepiej się sprawowały te wozy od młodszej audicy. Myślałem, że na zły model trafiłem ale sąsiad ma taki sam 92r i też nażeka.
~doberdog@op.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Kupiłem autko pół roku temu i nadal nie mogę się nim nacieszyć. Coś w nim jest a jeśli ktoś kiedyś widział czarne B4 na ładnych felgach to wie o czym mówię. Jest na czym oko zawiesić pomimo, że ma już 10 latek.
~Radek
Sedan 2.0 90KM 66kW
przy zakupie warto sprawdzić czy auto nie było z każdej strony bite, bo auto ma super blachę ocynkowaną ale nie będzie korodowało tylko pod warunkiem że nie karoseria nie była napawiana.
Audi 80 B4 Sedan