Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (307) - Całokształt

Na liście zabraknie 339 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Markus-turbo
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jeżdziłem młodszą astrą sedan i zdecydowałem się kupić B4 i nie żałuję. Trafił mi się niezły egzemplarz więc mogę się cieszyć ładnym samochodem. Pali mi jedynie litr więcej niż astra 1.6 więc powodów do nażekań też nie ma. Samochód ponadczasowy, mimo pokaźnego wieku można spokojnie jeździć bez wstydu, zawsze budzi szacunek (przynajmniej u znawców tematu). Polecam
~rhytmic
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
ogólni audi 80 z silnikiem 2.0 jezdzonym na lpg spisuje sie bardzo dobrze biorac pod uwage ze auto ma juz 14 lat wykończenie tapicerki i elementów nadwozie nie daje sie zbytnio czsowi cała brył utrzymana w dosc nowoczesnej stylistyce i śmiało mozna powiedziec ze sa na swiecie dobre .bardzo dobre samochody i.......... oczywiscie niemiecki do których nalezy audi 80
~MarcinK Zielona Góra
Sedan 2.0 E quattro 115KM 85kW
Super samochód polecam wszystkim, jeżeli będę kupował następny samochód będzie to napewno Audi. Zawsze odpalało, zawsze dojechałem tam gdzie chciałem, jedyny samochód do którego wsiadałem i wiedziałem że zawsze dojadę tam gdzie chce, a mam jeszcze 3 inne samochody. Jedynie do czego mogę się przyczepić to tylko do bagażnika i trochę ciasnego tyłu dla pasażerów.
~Janka
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeżdżę AUDI B4 od roku czasu i za każdym razem gdy do niego wsiadam czuję niesamowitą przyjemność. Auto jest bardzo przestrzenne i wygodne (przynajmniej dla mnie-drobnej kobietki). Musze przyznać, że zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia i ciągle zachwyca mnie jego "pupcia", a trzeba przyznać, że tył ma niesamowity... Lepiej mi się prowadzi niż Toyotę Avensis z 2000r.
~Marcin
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Pojazd idealny. Nic dodać nic ująć. Jest to moja druga 80-tka (wcześniejsza 2.0 ABT 90KM). Auto doskonałe. Przebrnąłem już przez wiele marek i pod względem jakości wykonania jest to u mnie numer jeden. Miałem spory problem, które auto wybrać : Audi 80 czy BMW E30. Jako, że z BMW miałem niemiłe wspomnienia z blacharką wybrałem Audi i nie żałuję.
~Gunia256
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jak dla mnie auto doskonałe, mimo 16 lat na karku po umyciu prezentuje się jak nowe, lepiej od fiatów, alf, daewoo, opli i innych pseudo samochodów. Świetnie się prowadzi, nie za dużo pali. Wsiadając do niego czuję się, że to konkretny samochód a nie jakaś zabawka. Polecam wszystkim szukającym solidnego i nie wymagającego zbyt wiele od właściciela auta.
~KAZAH18
Sedan 2.0 90KM 66kW
Samochod jest raczej dla rodziny, nie dla mlodego, polecam je ludziom ktorzy cenia sobie niezawodnosc, kosztem komfortu, cos w tym jest ze wielu mechanikow w mojej okolicy jezdzi wlasnie tym autem, posaida ocynk co jest super sprawa 0 problemu z karoseria. Jedynym mankamentem jest moc silnika, jedyne do czego mozna sie przyczepic ;)
~Mexy@poczta.fm
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Mam problem, bo samochód ma juz ponad 10 lat, ale jeśli jest wygodny, oszczędny, niezawodny, a wygląd lakieru nie odbiega od A6 z 2002r! to jaki sens ma pozbywanie sie go? Zrobiłem nim ponad 150 tys. km Nigdy nie przypuszczałem że tak długo będę jeżdził jednym modelem (juz ponad 3 lata) więc jeszcze nie raz miniemy się na drodze! Pozdrawiam wszystkich!
~obiektywny
Sedan 2.0 90KM 66kW
co tu mozna dodać już chyba nigdy tak dobrych samochodów jak 80-tki nie bedzie Audi produkowało [to co teraz produkuja to jakiś żart z ludzi i ta zawodność o cenach części wziętych z kosmosu nie wspomnę] ciekawe tylko kiedy zbankrutują te firmy które robia te wynalazki i za taką cenę bo kryzys sie zbliza wielkimi krokami
~kuboj@poczta.fm
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
idealne autko fajnie sie prowadzi jest wysokie na zawieszeni bo B4 a nie B3 buzo ładniejsza od poprzedniczki a ten gril z przodu idealny estetycznie swietne autko spalanie natomiast duże mimo gazu i pełnego wtrysku(mechaniczny boscha) fajne autko wszcegulności wersja coupe hoc mój sedan tez jest niezły he he
Audi 80 B4 Sedan