Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (307) - Całokształt

Na liście zabraknie 339 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławek
Sedan 2.0 90KM 66kW
zakupiłem przed dwoma laty tanio mnie nie wyszedł 12tys. + gaz , wydech gałki elementy zawiszenia itp ale potym chodzi jak trzeba , wybieam sie w Europe bez strachu. Wydatku nie żałuje aaa... blacharka to poezja ZERO jakiejkolwiek korozji !!! Polecam myślę pojeździć pare lat chyba ze wymienie na nowsze AUDI jak będzie okazja ;-)
~MvB
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
Jeździłem już kilkoma "audicami" z róznymi silnikami 1.8 (90KM) 2.0 (115KM) 2.3 (136KM) i wreszce 2.6 (150KM) i uważam że to jest w końcu samochód dla mnie, rodzinny, pojemny (moja wersja AVANT) i sportowy, jedyna wada jak dla mnie mało istotna to taka że jest mało miejsca z tyłu, ale ja jako pasażer nie jeżdże :) Polecam to autko!
~guide5@wp.pl
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Bardzo dobrze zkonstruowany samochód o ponadprzeciętnej jakości wykonania(jakość wykonania wnętrza przewyższa większość nowych modeli - zwłaszcza japońców) z silnikiem TDI (ja mam 110 KM) Super sprawa - jeździ się szybko i tanio. Mój rekord na jednym baku(68,5 l - 1430kilometrów). Fajna sylwetka - mimo 13 latek jest super (B4)
~adamg@kgw.pilickanet.pl
Sedan 2.0 E 16V 137KM 101kW
Za tę cenę samochód rewelacyjny. Wart nawet więcej. Oczywiście wiek powoduje, że brak mu pewnych przydatnych detali (poduszki, klima, elektryka). Również oryginalne radyjko pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie: nie jeździłem jeszcze wygodniejszym samochodem, a było ich parę (nawet czyimś), no poza nową A6-tką ;)
~Mietek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto z tych lat ale chyba jedyne z niemieckich które im się udało.Te nowe piękne tylko wyglądem ale nie dla wszystkich,utrzymanie drogie i spalanie nic lepsze.Nie wspomnę o blachach.Mam AUDI 80 92rok i jest OK a mój sąsiad ma A4 2004 i już szpachlował tylko w garażu bo się wstydzi opini sąsiadów.
~tomek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jakby nie to że kupiłem igłe ponoć i po miesiacu okazało się że auto miało robioną całą prawą strone sprzedałem bez wachania , a ogladałem 8 modeli i wszystkie były bite:// Trafić na nie popaprany model graniczy z cudem a w Niemczech już ich prawie niema bo tam atkie auta złomują niestety.
~michal.musialowski@gmail.com
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Mino iż ten model ma już trochę lat od debiutu, naprawdę warto zwrócić na niego uwagę, ponieważ za nieduże pieniądze mamy fajny samochód, który przy minimum dbałości odwdzięczy się tanią i bezproblemową eksploatacją. Ważne aby w momencie zakupu nie dać się nabrać oszustom i nie kupić złomu
~andrzej
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Niepolecam , auto nudne jak flaki z olejem , silnik pali dużo a osiągi mierne , powyżej 100 km/h w środku jest tak głośno że nieda się rozmawiać:/ , słabe zawieszenie zwłaszcza przednie , w zakrętach strasznie kołysze autem na boki:/ poprostu jedna wielka pomyłka://niepolecam nikomu tej kupy gówna. !!!!!
~Bogdan
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest to moje ostatnie w zyciu audi w dieslu , tylu problemów z silnikiem i zawieszeniem niemiałem nawet w moim starym polonezie.,Jest to mój ostatni w zyciu diesel jaki kupiłem !!!! Jak ktoś ma stalowe nerwy i kase zeby co chwile kupować cześci to prosze bardzo..A niby audi takie super auta..Dobra ściema.
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Sedan
5,7
12,3
13,1
~hr.w.v.B
Sedan 2.0 90KM 66kW
coż można powiedzieć o tym samochodzie wiecej dobrego?? jak sam samochód to najlepszy chyba model w histori Audi właśnie 80-B4! tak samo jak u mercedesa w-124 !i martwi tylko to co się stanie i co trzeba bedzie robić a raczej kupowac jak się 80-tki z racji swojego wieku kiedyś skończą ??
Audi 80 B4 Sedan