Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (307) - Całokształt

Na liście zabraknie 339 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AM
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Zasiadając za kierownicą Audi 80 od razu odnosi się wrażenie solidności i jakości wykonania. Na tapicerce oraz całkowicie ocynkowanym nadwoziu nie widać prawie śladów czasu. Całość konstrukcji w miarę prosta i jeszcze nie tak bardzo zkomputeryzowana. U mnie jest bezproblemowy motronic
~marek
Sedan 2.3 E 133KM 98kW
Samochód godny polecienia, duzy jego plus to materiały wykonczeniowe itp bardzo dobrej jakosci nawet dzisiaj w nowych samochodach trudno ich szukac. Moze taki mały minus to twarde zawieszenie jak na nasze polskie drogi ale hmmmmmmm za to w zakretach trzyma sie rewelacyjnie!!!! Cos za cos!!!!!!!!
~latino71@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Jezeli zadbamy o autko , to odwdzięczy sie nam niezawodnością na lata, po dwóch latach jazdy zero problemów, kniecznie trzeba wymienić pasek rozrządu i olej ,najlepiej pół syntetyk 10w 40, i najazniejsze nie wciskać do konca, bo w zbiorniku się robi wir :), przy spokjnej jeżdzie pali w granicach 7-8 l,
~fishmanr1
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Moim zdaniem nie ma to jak Auto które ma swój charakter.Nie bójcie się silników diesla to nie są już te same siliniki.Są ciche dynamiczne.Komputer steruje dawką paliwa.Przy przyciśnięciu pedały do oporu wgniata mnie w siedzenie i wiele fajnych aut nie ma szans.W sumie to chyba mam 110KM.
~wlumonika@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
w 2,5 roku 75 000 km. oprócz maglownicy wszystko dobrze. do tej pory jeżdże na oleju mineralnym 15W/40 klasa API SJ/..... myślę nad zmianą na minerał, lub półsyntetyk 10W/40 w tej samej klasie lub podobnej. przoszę o opinię. może ktoś wie jaki olej zaleca prducent do tego silnika, lub stronę z tymi danymi?
~Hubert
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Dla mnie ekstra samochód, spełnia wszystkie moje wymagania. Jest naprawdę tani. Jednak nie można go porównywać do nowych wozów. Bardzo ważną rzeczą jest znalezienie dobrego egzemplarza, niestety teraz to bardzo trudne. Jeśli już coś się znajdzie to to trohę kosztuję
~kruszyna84
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
Auto na pewno nie jest idealne, lecz jakość wykonania oraz dostępność części czynią je atrakcyjnym. Niewątpliwą zaletą jest znakomicie zabezpieczona przed korozją karoseria. Wnętrze i tapicerka jest na tyle solidna, że w 18letnich często autkach nie ma śladu użytkowania.
~harpa@interia.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Solidne auto z niemałym bagażnikiem (430l) nadające się dla rodziny w podróże poza miasto. Raczej nie polecane jako środek transportu dla jednaj osoby która przemieszcza się głównie po mieście (wysokie spalanie, większe problemy z parkowaniem niż samochodów klasy VW Golf.
~robreider@op.pl
Sedan 2.3 E quattro 133KM 98kW
Auto jak na swój wiek bije (od 1 do 10)wszystkie wynalazki na 10, do tego miło się prowadzi , qattro pomaga i dodaje komfortu w pokonywaniu ostrych zawijasów i przykleja autko do drogi jednym słowem bajka polecam auto. Dla niedowiarków proponuje jazde próbną.
~piekielko
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
przejechakem swoim b-4 prawie 100tys km poza wymiana paska rozrzadu oleju klockow hamulcowych tzn rzeczy typowo eksploatacyjnych nie zdarzyla sie zadna powazna usterka jest to moje czwarte z kolei audi i goraco polecam ta marke kazdemu kto ceni sobie niezawodnosc komfort i prestiz
Audi 80 B4 Sedan