Lista ocen Audi 80 B4 Sedan (307) - Całokształt

Na liście zabraknie 339 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pasi
Sedan 2.0 E 16V 137KM 101kW
nie dosc ze autko jest ladne,czesci nie sa za drogie i eksploatacja nie spedza mi snu z powiek to jeszcze mocny silnik i naped qattro daja mnustwo satysfakcji z jazdy mlodemu kierowcy.Auto w dobrym stanie tech pojezdzi jeszcze dlugo i nie zgnije dzieki cynkowanym blachom.Polecam!
~rozczarowany
Sedan 2.0 90KM 66kW
oceniam przeciętnie ale z minusem .. wczesniej myslałem ze sprowadzenie auta z zachodu jest dobrą alternatywą .. ale czar prysnoł i teraz wiem ze jest tylko alternatywą .. nawet jak sie dobrze sprawdzi auto przed zakupem to potem i tak moze wiele wyjsc na jaw ... skarbonka bez dna
~Jarek
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
To już drugie moje Audi i następne też będzie Audi. Samochód rodzinno-sportowy o orginalnym wyglądzie. Do Avanta wejdzie 4m zwinięty dywan. Bezproblemowy dostęp do orginalnych części i zamienników. Popularny u złodziei - ale co cena za posiadanie bardzo dobrego i trwałego samochodu.
~_TOMEK - _DeRoG_
Sedan 2.0 E 16V 137KM 101kW
moje AUDI 80`ka B3 - kazdy wiec jak to wyglada, jest bardzo fajne, swietnie mi sie nim jezdzi przy 2`ch litrach pojemnosci nie ma problemow z wyprzedzaniem, ruszaniem szybko ze skrzyzowania itp. Poprostu - LUDZIE KUPUJCIE AUDI to jedna z najlepszych marek na świecie . POZDRAWIAM
~mikroj@wp.pl
Sedan 2.0 E 115KM 85kW
To moje trzecie B4 - jestem bardzo zadowolony z tych aut, podobnie jak z wcześniejszych dwóch 80-tek. Naprawdę dobre auta i co jest dla mnie ważne - nie ma problemu z odsprzedaniem. Silniki bardzo trwałe, a blachy nie zardzewieją. Trzeba tylko uważać na auta powypadkowe!
~krystek
Sedan 2.0 90KM 66kW
Posiadając dość ubogą wersję z najsłabszym benzynowym silnikiem nie można powiedzieć że jest doskonale, ale biorąc pod uwagę bezawaryjność, jakość wykonania, oraz śmiesznie niskie koszta eksploatacji z pewnością można powiedzieć że jest dobrze
~duch113
Sedan 2.0 90KM 66kW
Blacha która nie koroduje..silnik który sie nie psuje..zawieszenie wytrzymałe miękkie duży komfort i jakość wykonania wnętrza auta to naprawde coś wspaniałego..u kolegi w 5 letnim aucie widać przetarcia czego u mnie cięzko sie doszukać a auto ma 18 lat !!!!
~Fireblade
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
AUto szybko się nudzi, w środku jest fajne na zewnątrz w miare, nie wygląda na 19lat to się udało że nie wygląda na stare mimo wieku, no ale jest nudne już. W sumie niemieckie fury takie są, że szybko są nudne i nie ciekawe, jak dziwki,.
~tomek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
10 lat temu było niezłe ale teraz to już ostry przeżytek:/// jezdziłem 4 lata i zrobiłem w nim mase rzeczy typu wtryski , turbina , zawieszenie , i elektryke , wszystko mnie wyniosło dużo kasy naprawde. Kupuje coś mniej awaryjnego i młodszego.
~adaj
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik tylko jest pozytywem a reszta to tragedia , auto wygląda jak stara lodówka , kompletne dno... Zawieszenie słabe zwłaszcza przeguby lubia się paść , troche mułowaty silnik i słaby ale mało pali. Ogólnie niepolecam , za stare i bez zadnego polotu..
Audi 80 B4 Sedan