Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1991-1994 (52) - Ergonomia

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kriss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
ergonomia super wszystko pod reka wlacznik swiatel jest jak dla mnie genialnie rozwiazany jedynie co to klamki w drzwiech sa zbyt daleko cofniete do tylu co utrudnia otwieranie drzwi materialy na desce jest miekki w dotyku nic nie trzeszczy na dziurach super fotele przy przebiegu 294000 nie maja przetarc nie sa potargane ani zbyt wysiedziane
~ds
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
materiały użyte są bdob jakości, jak na tyle lat to prawie wcale nie zużyte, nic nie trzeszczy i nie piszczy, solidnie zrobiony!, przełączniki na właściwym i łatwo dostępnym miejscu, jedynie należy przyzwyczaić się do przełącznika świateł drogowych.
~w3d
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Super wygodny samochód, jedzie się w nim jak w limuzynie albo czołgu, tak powoli, terkota silnik i suniesz równo po drodze jakby wielkoludem. Fotele bardzo ciężko chodziły na szynach.
~Bartek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj nie mam zastrzeżeń. Siedzenia są bardzo wygodne. Przyciski są w zasięgu ręki, nie trzeba ich gdzieś szukać. Plastiki są w bdb stanie. Ładnie wyglądają i nie trzeszczą.
~krzysztof
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko jest pod ręką włącznik świateł jak dla mnie genialne rozwiązanie są tacy co narzekają ale ja nie z minusów to za daleko odsunięta klamka do otwierania drzwi poza tym ok
~Bono Boss
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Układ przycisków i dostępu do schowków jest dobry, liczne półeczki i schowki ułatwiają w utrzymaniu porządku w aucie. Brak mi jedynie podłokietnika dla kierowcy.
~August Horch
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Perfekcyjna! Mimo upływu lat nie wygląda staro. Materiały pierwsza klasa. Nic nie trzeszczy. Moje stare audi jest lepsze pod tym względem niż japońce z początku XXI wieku.
~cocojambo
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
tak jak w standardowym niemcu-wszystko w rownych odleglosciach,wszystko symetrycznie osadzone,mi to odpowiada,wszystko jest tutaj kwestia gustu,ale oglnie to wszystko jest wporzadku
~Wojt
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko jest tak prosto i logicznie rozmieszczone że nie można sie do niczego przyczepić. Łatwo dostepne przyciski i przełączniki
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
5,7
~Pieta
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu bez zbędnych udziwnień przełączniki duże i czytelne jest także kilka poręcznych schowków
Audi 80 B4 Sedan