Lista ocen Audi A3 8P Hatchback 3d (69) - Silnik

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radzio76@poczta.fm
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 170KM 125kW
Kultura pracy wysmienita , silnik wchodzi na obroty doskonale. To przepasc wobec diesla opla 2,2 , oszczędny :srednia 6,6 jak na 170 koni to znakomity wynik. po 15 000 dolałem o,5 litra oleju to podobno standard , litr kosztuje 80zl specjalny olej do dpf nie tani.
~kalaszek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Silnik 2.0 tdi na tą chwile wszystko w porządku, i mam nadzieje że tak pozostanie. Co do samego silnika na tą chwile jestem na prawde bardzo zadowolony, momentalnie przyspiesza, pracuje cicho, i ma bardzo ładny dźwięk na wysokich obrotach niczym v6 :)
~PB
Hatchback 3d 2.0 FSI 150KM 110kW
Bardzo cichy (2.0 TDi z tego samego roku jest nawet 3x głośniejszy - ocena subiektywna). Elastyczny. Dobre osiągi. Minus jedynie subiektywne niskie przyspieszenie - pomimo faktu, że jest szybszy od wersji diesel, uczucie przyspieszenia wydaje się słabsze.
~Marcin zachary25@o2.pl
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
250KM/320Nm seria, po modyfikacji map silnika 265KM/360Nm. Pracuje miekko, bez szarpan, to nie jest zwyczajna V6 ale VR6 czyli bardzo kompaktowa budowa z rozwarciem rzedow cylindrow 15 stopni. Elastycznosc fantastyczna.. nawet 6-tka to nie nadbieg..
~Olek
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik dynamiczny mało pali nie psuje się ale...jest za głośny.Najbardziej podczas dodawania gazu ale przy wyższych prędkościach jest lepiej.Nie polecam jeżeli auto ma byc używane głównie w mieście do ta praca silnika...
~Leebros
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Silnik to chyba największy plus tego autka, całkiem przyzwoite osiągi, a do tego małe spalanie. Super elastyczność praktycznie na każdym biegu, nawet na 6tce (traktowanej jako nadbieg) autko ładnie przyśpiesza.
~Michaił
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
Zadbany silnik pracuje bez zarzutu. Można przyczepić się do tego, że zbyt głośno \"chodzi\". Jednak siedząc w środku nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. Poza tym drgania w zasadzie niewyczuwalne.
~Artur
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
1.9 TDI 105KM Niskie spalanie. Elastyczny i dynamiczny, wystarczający do miasta i w trasę. \"Znawcy\" mówili że może być za słaby w Sportbacku ale absolutnie NIE. Idealny. Polecam to sprawdzona konstrukcja!
~belfer
Hatchback 3d 1.4 TFSI 125KM 92kW
Idealny do miasta, mała pojemność, ale wystarczające przyspieszenie, bardzo cichy, nawet na 6 biegu przyśpiesza, 125 km jak na taki lekki samochód wystarcająco, myślałem, że silnik bedzie słaby, ale nic z tego
Dziennik kosztów dla Audi A3 8P Hatchback 3d
9,5
7,6
~Radek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
wspaniale przyspiesza, nie ma z nim najmniejszych problemów, odpala na dotyk nawet przy 20 stopniowym mrozie, regularna wymiana oleju co 15kkm i pracuje idealnie
Audi A3 8P Hatchback 3d