Lista ocen Audi A3 8P Sportback (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TLP
Sportback 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Przestrzeń jest wystarczająca dla 4 dorosłych osób. Z tyłu siedzi się wygodnie natomiast z przodu trochę jestem rozczarowany fotelami. Jak dla mnie mają zbyt wąskie oparcie co daje o sobie znać głównie zimą gdy mamy na sobie dodatkowo kurtkę. Dla kobiety są OK, ale jak ktoś ma nieco szersze plecy to lepiej poszukać wersji z wewnętrznym S-line’m i sportowymi fotelami, które mają obszerniejsze oparcie. Siedziska są wygodne, miejsca wystarczająco...
~Mikołaj 26l.
Sportback 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Rewelacyjne sportowe fotele. Warto było dopłacić, bo komfort podróżowania jest fenomenalny (skóra z alcantarą, bajeczne połączenie :D ) Sam za sobą bez problemu zajmuje miejsce z tyłu. Twarda skorupa z tylu fotela może nie być komfortowa dla dwumetrowca ale logika podpowiada by wysokie osoby siedziały z przodu a niższe z tyłu ;)
~olo
Sportback 1.6 102KM 75kW
Po audi A6 z 2000 r jestem zaskoczony minimalnie mniejszą szerokością wnętrza. Jestem dość duży - 189 cm i kompletnie nie narzekam. Za mną generalnie brak miejsca do wygodnego podróżowania głównie na nogi (fotel odsunięty i max obniżony.)Ale w a6 to sam0. Dla mnie i kobiety miejsca wystarczy, dzieciaki z tyłu również
~zwijaczxxx
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Wbrew moim obawom okazało się, że pasażerowie z tyłu mają sporo miejsca. Z przodu jest go jeszcze więcej. spokojnie zmieści się w nim osoba o gabarytach powyżej 200 cm, aczkolwiek może mieć problemy z samym wejściem, gdyż samochód sprawia wrażenie nisko osadzonego.
~Piotr
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam wzrostu 180cm jest bdb z przodu, z tyłu trochę mniej ale ja tam nie siedzę tylko dzieciaki. Porównując do innych samochodów raczej podobnie. Muszę pochwalić miejsce w bagażniku, więcej miejsca niż się spodziewałem na samym początku.
~MK
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Wszystko mocno zwarte, ma się poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad wszystkim,niestety wysocy kierowcy mogą popaść w klaustrofobię. Bardzo dużo miejsca dla pasażerów z tyłu jak na tak małe auto. Komfortowo podróżuje się nawet w 5 osób.
~MarKli
Sportback 1.6 102KM 75kW
W tyle mogło być odrobinę więcej miejsca. Jeśli pasażer i kierowca mają odsunięte fotele, to pasażerowie siedzący z tyłu muszą podkurczyć nogi. Niezbyt wygodnie podróżuje się w trzy osoby na tylnej kanapie, troszkę ciasno.
~alaska
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
I tu rozczarował mnie ten samochód. Jest za mało miejsca dla kierowcy, pasażera a o kanapie tylniej to nawet nie bede sie rozpisywal.... Moim zdaniem chyba nie ma gorszego samochodu w tej klasie porównując tylnia kanapę.
~2pac
Sportback 1.6 102KM 75kW
Z przodu miejsca wystarczająco. Z tyłu już troszkę gorzej ale w 4 osoby da się przejechać Polskę. Wiadomo że to nie A6. Bagażnik całkiem całkiem ale szału nie ma. Powiem tak idealne dla pary młodych ludzi plus ewentualnie dzidziuś:).
~TOmek
Sportback 1.9 TDI 105KM 77kW
Przód - bez zarzutów. Tył na trasę to raczej w II osoby. Trójka pasażerów to raczej nie tym autem); Bagażnik - ustawny i można do niego nawet wpakować pralkę! Mam wrażenie że więcej miejsca niż w BMW 3 touring.
Audi A3 8P Sportback