Lista ocen Audi A3 8P Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 (10) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Strt
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Doskonale przygotowane wnętrze. Wszystkie przełączniku umieszczone są intuicyjnie i w wygodnym miejscu. Nawet dzwignia tempomatu znajdująca się pod kieroiwnicą umieszczona jest tak aby obsługiwało się ją wygodniej niż przyciski na kierownicy spotykane w innych autach. Bardzo wygodne fotele dają poczucie komfortu nawet w długich trasach. Dodatkowym atutem są najwyższej jakości materiały, nawet twarde elementy są na poziomie wyższej klasy.
~Tomek
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Porządek jak w każdym niemieckim aucie (wszystko czytelne, proste w obsłudze i intuicyjne). Świetny podłokietnik. Często jednak drażni mnie kila szczegółów: - brak jakiegokolwiek uchwytu na napoje!!! to co jest w podłokietniku woła o pomstę do nieba); - fatalnie umieszczone sterowanie szybami/lusterkami - wysoka pozycja kierowcy,
~MK
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Bardzo wygodne fotele, nie męczą pleców i tyłka w na dłużyc trasach (około 8 godzinnych), skórzana kierownica fajnie leży w ręce, szkoda że nie można przesunąć podłokietnika przód tył, bo jest trochę za krótki.
~As
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Ilość schowków (nawet pod siedzeniami) jest wystarczająca. Podłokietnik nie za nisko , można podnieśc go odpowiednio, by prawa rąsia miała wygodnie, bo nie musi wachlować lewarka zmiany biegów. Podsumowując OK.
~M47
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Wszystko pod ręką bardzo łatwy dostęp jednak przy dużym wzroście może być trochę ciasno. Ja mam 190 cm i przy maksymalnym odsunięciu fotela był jeszcze zapas kierownica ma dosyć spory zakres regulacji
~Andrzej 34, Bydgoszcz
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jak we wszystkich autach grupy VAG - wszystko jest tam, gdzie powinno. Nieco lepiej można by rozwiązać sterowanie automatyczną klimą (albo ja po prostu jestem zwolennikiem klimy manualnej)
~Lolek85
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Przy opadach deszczu przy otwartym oknie z szyby przedniej leciała woda do środka ale to podejrzewam że u mnie coś akurat było nie tak z odprowadzeniem wody z szyby przedniej
~alaska
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Są lepsze :) ale żadnych rażących błedów.
~Beryl
Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
To atut grupy vw audi- perfekcyjnosc w kazdym calu.
Dziennik kosztów dla Audi A3 8P Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW
8,3