Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2001 (54) - Widoczność

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojciech
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Najlepiej byłoby gdyby słópków nie było. Siedzi się dość nisko dlatego widoczność jest naprawdę ograniczona to ma swoje plusy i minusy ale wg mnie jest to dużym utrudnieniem. Samochód jest w sumie krótki i nie mam problemów z parkowaniem do tyłu, nie przeszkadza mi w najmniejszym stopniu mniejsze prawe lusterko. Polecam wersję bez szyberdachu! ponieważ ta z nim zabiera z wysokości ok 4-5 cm a to sporo, niestety ja o tym wcześniej nie wiedziałem.
~tomekkkk
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Widocznosc Super! Zawsze jezdzilem sedanami i jak sie przesiadlem do kombi to dopiero to docenilem. Nie ma zadnych grubych slupkow jak w sedanie, z tylu dodatkowe dwie szyby, dzieki czemu odwracasz sie i widzisz z tylu niemalze wszystko. Denerwuje troche prawe boczne lusterko ktore jest mniejsze, ale nie ogranicza ono az tak bardzo widocznosci a pomaga czasami w parkowaniu.
~Łukasz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Przednia szyba w moim odczuciu daje bardzo dobrą widoczność, słupki A są smukłe dzięki czemu nie zasłaniają zbyt wiele, jedynie czasami gdy siedzi obok pasażer musimy oderwać się trochę od siedzenia aby dokładnie spojrzeć przez prawą szybę przednią, widoczność do tyłu przez lusterka jak i bezpośrednio odwracając głowę jest dobra.
~ace
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Tutaj niestety nie jest różowo, moim zdaniem lusterka za małe i stanowią bardzo słaby punkt pojazdu, szczególnie prawe w którym prawie nic nie widać. Wszak po kilku miesiącach można się przyzwyczaić ale początkowo szokuje to strasznie.
~JEZIERINHO
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
widocznosc jak dla mnie okej ( 193 cm wzrostu ) widze wszystko doskonale a mam kombi wiec z tylu tez wporzadku . kazdy narzeka na lewe lusterko ale ja nie mam z tym problemu widze wszystko jak na dloni i tak powinno byc. 4+
~Yahoo
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Co do widoczności nie mam zastrzeżeń. Tylko prawe lusterko, trochę za małe. Można się złapać na martwy punkt. Poza tym w każdą stronę dobra widoczność.
~kamikase1@o2.pl
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
widocznosc chyba w tlyko w maluchu i tico jest idealna jak na kombi OK do ogarniecia bez problemu ciezko w cos wlanac bardzo latwo wyczuc gabaryty
~Grzegorz gmt@tlen.pl
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
jezdzilem wczesniej reault laguna i naprawde malo co nieprzejechalem kilku ludzi na przejsciu. tutaj doskonala widocznosc.rewelacja.
~jacQoo
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo dobra. Do przodu super na boki równierz, a w tył wiadomo lusterko wsteczne. Do lusterek bocznych jakoś nie używam często.
~Paweł Hohol
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko git, zarówno do przodu tyłu jak i na boki, przedni słupek trochę przeszkadza, ale lepiej niż w beemce
Audi A4 B5 Avant